Ankamar 7'nci şubesini açtı

Ordu’da sektörde 7’nci yılını dolduran Ankamar Ekonomi Marketleri, yedinci şubesini Fatsa’da görkemli bir törenle hizmete açtı

Dolunay Mahallesi, Sahil Caddesi'ne hizmete giren yeni Ankamar şubesinin açılışına Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Uçar, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem Öztürk, Karadeniz Perder Koordinatörü Bülent Erhan. ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış öncesi konuşma yapan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “Gerçekten güzel bir iş yerinin açılışını gerçekleştiriyoruz. Hem bir Fatsalı olarak hem de bu mahallenin bir sakini olarak belirtmek isterim ki, güzel bir yerde güzel bir iş yeri oldu. Marketlerimiz her ailenin günlük uğradığı mekânlardır ve her yerde olduğu gibi Fatsa ilçemizde de sayısı her geçen gün artıyor. Bu artışla beraber kalitede artıyor ama vatandaşımız kalite ile birlikte ucuz fiyatı arıyor. Bu vesileyle en kaliteli en uygun fiyatla halkımıza sunarlar diye temenni ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından Nuri Genç hoca tarafından dua yapıldı ve iş yerinin açılış kurdelesi kesildi. Açılış merasimi marketin gezilmesi ile sona erdi.

Yeni mağaza 1550 metrekare alanda 4 kasa ve 30 çalışanı ile Fatsa halkına hizmet vermektedir.