Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap

Kataloglar

ORTAKALAN Katalogları , firmaların sektör bazında incelendiği benzersiz elektronik kataloglardır. Her sektörün kendi yapısına uygun şekilde kategorize edildiği ve gerekli ise kategorilerin alt kategorilerine de ayrıldığı bilgi sistematiği ORTAKALAN Kataloglarını, eşsiz bir bilgi kaynağı haline getirmektedir. Firmalar sektör, kategori ve/ veya alt kategori düzeyinde alfabetik olarak sıralanmaktadır. Katalogları incelemek için, önce yukarıdaki menüden incelemek istediğiniz sektörü şeçmelisiniz. Daha sonra açılacak olan kategori listesinden doğrudan ilgilendiğiniz kategori ya da alt kategoriyi seçebilirsiniz. Dilerseniz alfabetik listeleme yapabilir ya da firma ismi ile arama yapabilirsiniz. ORTAKALAN katalogları internet üzerindeki diğer kataloglardan farklı olarak sürekli ve düzenli bir biçimde güncellenmektedir. Bir diğer üstün özelliği ise firmalar ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilmenizi sağlamasıdır. Sıradan kataloglarda bulabileceğiniz adres telefon gibi bilgilerin dışında ORTAKALAN kataloglarında firma hakkında bulunduğu sektöre bağlı olarak özel bilgilere ulaşabilirsiniz. (Yönetici isimleri , kapasitesi , belgeleri vs.) 

ORTAKALAN kataloglarının en önemli üstünlüğü ise sektöre özel tasarlanmış gelişmiş arama fonksiyonudur. Bu fonksiyon sayesinde istediğiniz özel kriterlere uygun firmaları bulabilme olanağına sahipsiniz. Dünyada ilk kez açık bir kanal üzerinden verilen bu bilgi servisi üzerinde Firma bilgilerinin bir bölümü genel kullanıma açık olarak verilmektedir. Firma ayrıntılı bilgileri ve detaylı arama modülü üzerinde çalışmak için üye olmanız gerekmektedir.
Detaylı arama; Ortakalan elektronik katalogları üzerinde ki  verilerin sürekli güncellenerek yenilenmesi sonucunda ortaya çıkan eşsiz veri tabanı üzerinde sorgulama ve çoklu sorgulama yapabilmeye olanak sağlayan bir arama motorudur. Kullanıcı amacına uygun kriterlere göre sorgulamalar yaparak bu kriterlere uyan firmaları listeleyebilmek ve kısa yoldan çalışmalarına yön vermek olanağına sahiptir.

Kurumsal üyelik başvurusu için lütfen üyelik menüsünden Kurumsal üyeliği seçiniz ve karşınıza çıkan formu doldurunuz.  En kısa süre içerisinde ORTAKALAN tarafından aranarak başvurunuz teyit edilerek, işlemleriniz yürütülecek ve üyeliğiniz hizmete girecektir.