Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
SENSORMATIC

SMART PLAZA RÜZGARLI BAHÇE MAH. KAVAK SOK. NO: 31B/1
İstanbul (Anadolu)/Beykoz

Telefon: (216) 681 82 00
Fax: (216) 681 82 32

www.sensormatic.com.tr

sensormatic@sensormatic.com.tr

Yerel market zincirleri için etkili güvenlik yöntemleri konuşuldu

Haber Arşivime Ekle

Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı'na 'Dijital Dönüşümün Parçası Olun' sloganıyla katılan Sensormatic, yerel zincirlerin güvenlik ve operasyonel süreçlerine verimlilik ve performans katan çözümlerini tanıttı


Organize gıda perakendesi alanında iş yapan yerel zincir market temsilcileri ile sektörün önde gelen üretici ve tedarikçi markalarını bir araya getiren Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı, 11-12 Nisan günlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlendi. Bu yıl 10'uncusu gerçekleşen fuara "Dijital Dönüşümün Parçası Olun" sloganıyla katılan lider teknolojik çözüm entegratörü Sensormatic, gıda perakendeciliği yapan marketlerin güvenlik ve operasyonel verimlilik ihtiyaçlarına yanıt veren yeni nesil teknoloji çözümlerini katılımcılara tanıttı.

Farklı ihtiyaçlara yönelik elektronik ürün takip çözümleri 
Perakendeciler, hem operasyonel anlamda hız kazanmak hem de şekil değiştirerek artan suçlara karşı sürekli gelişen, yetenekli teknolojilere ihtiyaç duyuyor. Sensormatic tarafından sunulan ve EAS (Elektronik Ürün Takip) teknolojilerinden biri olan Akusto Manyetik (AM), sektörün en gelişmiş teknolojisi olarak öne çıkıyor. Teknolojik olarak mümkün olan en geniş algılama mesafesine sahip olan AM sistemler ile market girişleri daha geniş kullanılabiliyor. Yanlış alarm üretmeyen bu sistemlere mağaza çalışanları da daha fazla güven duyuyor. Metal folyo veya jammer kullanımı ile planlanan hırsızlıklara engel oluyor. 

Ürüne özel alarm etiketleri ve kutulu koruma sistemleri
Sensormatic, ürünlerin üzerine uygulanan etiketlerde geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Marketlerde en çok  çalınan traş bıçağı, bebek maması, et ürünleri ve şişeli ürünlere özel geliştirilen sert etiketler ve kutulu koruma çözümler sayesinde kayıpların önüne geçiyor. Sensormatic, en küçük boyutlardaki ürünler için tasarlanan özel etiketlerle en yüksek korumayı sağlıyor. Bu etiketler tekstil, kozmetik, elektronik ürünler, pil,  kitap, oyuncak, aksesuar gibi farklı ürünlere uygulanabiliyor.

Elektronik fiyat etiketleri ile reyondaki fiyat, kasadakiyle her zaman aynı
Mağaza personeli için önemli bir zaman ve iş gücü kaybına neden olan fiyat güncellemelerini merkezi bir sistem üzerinden, hızlı ve hatasız yapmayı mümkün kılan Sensormatic Elektronik Etiketleri, 90 bin ürünün fiyatını 1 saat içinde değiştirebiliyor. Tüm fiyatların tek merkezden kontrol edilmesi, reyon ve kasa arasındaki her türlü fiyat tutarsızlığının önüne geçiyor. Böylece mağaza içi operasyonları iyileştiren perakendeciler, sahip oldukları iş gücünü daha yüksek katma değerli süreçlere yönlendirebiliyor.  

Analiz yapabilen video izleme çözümleri 
Sensormatic portföyünde bulunan IP video izleme çözümleri kesintisiz izleme, akıllı odaklama ve akıllı yazılım özellikleriyle ileri seviye güvenlik sağlıyor. Herhangi bir güvenlik ihlali sırasında görüntülü delil elde edilmesine olanak tanıyor.

Bununla birlikte, analizli kameralar, aksi yönde giriş senaryolarının tanımlanmasıyla, mağaza içindeki giriş-çıkışlarda yaşanan karışıklıkları otomatik olarak sesli alarm ile uyarıyor. Bu durum, mağaza girişinden çaldığı ürünler ile çıkış yapan kişilerin farkedilmesini sağlıyor. 
16 Nisan 2018 Pazartesi
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"SENSORMATIC" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler