Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
CAN ELEKTRONİK

FAHRETTİN KERİM GÖKAY CAD. AK İŞ MERKEZİ NO: 280-13 ERENKÖY
İstanbul (Anadolu)/Kadıköy

Telefon: (216) 411 05 22
Fax: (216) 302 84 71

www.canelektronik.com.tr

caninfo@canelektronik.com.tr

Yeni Nesil Perakendecilikte Can Yoldaşı

Haber Arşivime Ekle

Can Elektronik, 17 yıllık birikimi ve ilk Genius Open kurulumunu yapan IBM POS Çözüm Ortağı olmanın verdiği deneyimle müşterilerinin bu arayışına hızlı çözümler sunuyor

Büyümenin yavaşlayacağı 2012 yılının, 2011’e göre ekonomik açıdan daha zorlu geçeceği ve tüketicilerin daha temkinli, çok daha seçici davranacakları bekleniyor. Bunun farkında olan perakendeciler, etkili kampanyalar düzenleyerek yeni müşteriler kazanma veya mevcut müşterilerinin sadakatini artırarak bu durumu fırsata çevirme arayışındalar.

Verimliliklerini artıracak sistem ve yazılımlara yatırım yaparken doğal olarak fark oluşturmak, rakiplerinden ayrışmak istiyorlar. İşte tam bu aşamada devreye giren Can Elektronik, 17 yıllık birikimi ve ilk Genius Open kurulumunu yapan IBM POS Çözüm Ortağı olmanın verdiği deneyimle müşterilerinin bu arayışına hızlı çözümler sunuyor.

Can Elektronik Ltd. Genel Müdürü Mustafa H. EKİMCİ, Genius Open’ın sağladığı başlıca yararları şöyle sıralıyor :

• Özellikle çok mağazalı zincirlerde Online Aktarımlar ile zamandan büyük tasarruf sağlıyor.
• İster tadilatla evrim geçirmiş IBM SurePOS 700 Serisi kasalar, ister dokunmatik ekranlı yeni nesil kasalar kullanılsın; kasiyer performansları % 40’ a varan oranlarda artabiliyor. Yeni kasiyer eğitim zamanları kısalıyor.
• Üst üste uygulanabilen değişik kampanyalar ile her müşteri grubunun dikkatini çekmek mümkün hale geliyor, satışlar sepet başına ve genel ciro olarak artıyor.
• Kullanıcı Arayüzü ve Kampanya Sihirbazı ile perakendeci kendi kampanyasını kendi oluşturabiliyor. Sürekli yüksek danışmanlık hizmet bedelleri ödemek zorunda kalmıyor.
• Rakip ataklarına karşı anlık kampanyalar düzenlenebiliyor.
• Ölü gün ve saatlere canlılık getirilerek yoğunluğu yaymak mümkün oluyor.
• Otomatik İade Fonksiyonu ile ürünler gerçek maliyetinden geri alınıyor, tüketicilere nakit yerine “İade Çeki” verilerek mağazaya tekrar gelmeleri sağlanıyor.
• MS SQL Server veri tabanı sayesinde veriler maksimum güvenlikte.
• SQL Sorgulama becerisine sahip Bilgi İşlem Elemanları tarafından yeni raporlar türetilebiliyor.

Tüm bunlara CAN’ dan satış sonrası hızlı destek almanın ve yaratıcı kampanya önerilerinden/ hazır şablonlarından yararlanmanın artılarını da ekleyince; tıpkı Genius Open kullanan veya geçiş yapan Estee Lauder/M.A.C., Wenice, Fırın İstanbul, BackHaus Cafe, NBB/Loya, KOSKA, Maya Kırtasiye gibi zincirlerin halen yaşamakta olduğu gibi  perakendecilik te, rekabet te keyifli bir hal alıyor.

Ekimci, bu yatırımı yapmak için illa büyük zincir olmak gerekmediğini, bunun vizyon sahibi olma ile ilgisi bulunduğunu belirtti. En büyük örnek olarakta Bulancak/Giresun’da bulunan 3 şubeli Haşim Halk Pazarı’nı gösterdi. Geçen yılı % 17 büyüme ile kapattıklarını,
Genius Open Yılı ilan ettikleri 2012’ de ise % 38 büyüme planladıklarını sözlerine ekledi.
 

26 Mart 2012 Pazartesi
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"CAN ELEKTRONİK" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler