Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
ORTAKALAN

Bahariye Caddesi, Canan Sokak, No:33/5
İstanbul (Anadolu)/Kadıköy

Telefon: 216 418 00 99
Fax: 216 330 64 06

www.ortakalan.com.tr

bilgi@ortakalan.com.tr

Yeni İngilizce ekipman ve teknoloji kataloğu hazırlanıyor

Haber Arşivime Ekle

Turkishretailequipments.com ile Türkiye ekipman ve teknoloji sektörünü yurt dışına tanıtan tek kaynak olan Ortakalan, özel İngilizce kataloğunun yenisini yayına hazırlıyor

Ortakalan, geçtiğimiz yıl Almanya Düsseldorf’ta gerçekleştirilen dünyanın en önemli perakendecilik meslek fuarı olan EuroShop’ta konuklarını 18’inci salonda, C05 numaralı bölümde bulunan standında misafir etmişti. 

EuroShop’un Türkiye’de resmi partnerlik yaptığı  tek yayıncı olan Ortakalan, basılı mecralarında yayınlanan EuroShop ilanları, fuara özel gerçekleştirdiği haber çalışmalarının yanı sıra Türkiye'deki perakende ekipmanları ve teknolojileri firmalarının yer aldığı Turkish Retail Equipments Kataloğu'nu da yayına hazırlamıştı.
 
Katalog, fuar boyunca Ortakalan standından ve basın odasından kartvizit karşılığı ücretsiz olarak dağıtıldı.

Ortakalan bu sene 10 - 12 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek Paris Retail Week için bu kataloğun güncellenmiş yeni baskısını hazırlamaya başladı. Paris expo Porte de Versailles'de gerçekleştirilecek organizasyona dünya çapında 30 bin profesyonel ziyaretçinin katılacağı açıklandı.

Kataloğun dağıtımı fuar boyunca Ortakalan Ekibi tarafından kartvizit karşılığı ücretsiz gerçekleştirilecek ve alınan kartvizitler katalogta yer alan sponsor firmalarla paylaşılacak.

EuroShop boyunca inceleyen tüm sektör temsilcilerinin büyük beğenisini toplayan, her bir firmaya 4 sayfanın ayrıldığı, güncel bilgiler, tanıtım yazıları ve fotoğraflarının olduğu katalog, aynı zamanda dış ticaret hedefi olan ekipman ve teknoloji firmaları için yıl boyunca kullanabilecekleri önemli bir argüman niteliğinde.

Turkish Retail Equipments Kataloğu'nun güncellenen baskısında sponsor olarak, 4 sayfalık özel bölümlerde yerinizi almak için Ortakalan ile iletişime geçebilirsiniz.

13 Mart 2018 Salı
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"ORTAKALAN" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler