Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
UNILEVER TÜRKİYE

SARAY MAH. DR. ADNAN BÜYÜKDENİZ CAD. NO:13 34768
İstanbul (Anadolu)/Ümraniye

Telefon: (216) 633 90 00
Fax: (216) 633 94 46

www.unilever.com.trUnilever aşk dolu pazarlama fikirleri arıyor!

Haber Arşivime Ekle

Üniversitelerin lisans ve yüksek lisans öğrencilerine yönelik efsanevi yarışma Unilever IdeaTrophy, 17’nci kez yaratıcı pazarlama fikirleri için yola çıkıyor

Lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin pazarlama alanında yaratıcı fikirlerini paylaşırken aynı zamanda yeni beceriler kazanmasını hedefleyen 17’nci Unilever IdeaTrophy başladı. Her yıl farklı bir Unilever markası tarafından gerçekleştirilen yarışmanın bu yılki markası aşkın resmi dondurması Cornetto oldu.

“Tek ihtiyacımız olan aşk ve Cornetto” sloganıyla gençleri aşık olunacak fikirler bulmaya çağıran ve yarışma boyunca pazarlama alanında dijital öğrenme fırsatları da sunan Unilever IdeaTrophy, bu yıl da üç aşamadan oluşuyor. İlk aşamada Cornetto markasını analiz eden ve Cornetto’ya aşklarını itiraf etmek için bir video çeken üniversite öğrencileri ayrıca aşka dair bakış açılarını yansıtan bir de anket dolduracak. Katılımcılar arasından seçilen 30 takım, ikinci aşamada kendilerine verilen bilgiler doğrultusunda bir pazarlama kampanyası tasarlayacak. Heyecan verici Final Kampı’na katılmaya hak kazanan finalistler arasından Unilever Türkiye Yönetim Kurulu tarafından seçilen bir takım ise Londra’da düzenlenecek Unilever Future Leaders League’de Türkiye’yi temsil edecek. Finalde ilk üçte yer almayı başaran takımlar ayrıca Unilever’de staj yapma, Cornetto’nun reklam çekimlerine katılma ve MacBook Air, iPhone, iPad gibi sürpriz ödüller kazanma şansı yakalayacak.

Dileyenlerin 3 kişiden oluşan takımıyla, dileyenlerin ise bireysel olarak katılabildiği yarışmanın başvuruları, Unilever IdeaTrophy resmi web sitesi www.ideatrophy.com üzerinden 23 Ekim Cuma günü saat 17.00’ye kadar gerçekleştirilebilecek.

10 Ekim 2018 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"UNILEVER TÜRKİYE" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler