Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
UĞUR SOĞUTMA

YENİ SANAYİ MAH. DEVLET KARAYOLU CAD. NO: 127/C
Aydın/Nazilli

Telefon: (256) 316 10 00
Fax: (256) 316 10 31

www.ugur.com.tr

ugur@ugur.com.tr

Uğur Medya yenilendi

Haber Arşivime Ekle

Uğur Medya web sitesi, yenilenme çalışmaları sonucunda Annem Benim Uğurum ile Uğurlu Kareler web sitelerini de bünyesine kattı

Yenileme çalışmaları sayesinde, Uğur Medya web sitesi modern ve kullanışlı bir ara yüz ile çok daha hızlı yüklenen multimedya içeriklerine sahip oldu. Bilindiği üzere Uğur Soğutma ürünlerinin kullanım kılavuzları ile kullanım ipuçlarının paylaşıldığı web sitesi, artık çok daha zengin bir video, görsel ve metin içeriğine sahip. Uğur Soğutma müşterileri, Uğur Medya sitesini ziyaret ederek satın aldıkları ürünlerle ilgili olarak detaylı bilgi edinebilir, her bir ürünün videosunu izleyebilir ve en verimli şekilde nasıl kullanabileceğini öğrenebilir.

Reklam, sosyal medya, tüketici ve ürün videolarına artık daha fazla yer veren Uğur Medya web sitesi üzerinden, Uğur Soğutma’nın sevilen animasyon karakterlerinin maceralarını da takip edebilmek mümkün. Sosyal medya kanallarında belirli zamanlarda düzenlenen çek-paylaş fotoğraf yarışmalarının derlendiği kampanya olan ”Uğurlu Kareler” ile annelerimize adanmış “Annem Benim Uğurum” projelerine de, artık Uğur Medya ana sayfası üzerinden ulaşılabiliyor. Her iki kampanyanın da takipçileri, artık Uğur Medya üzerinden takip edebileceklerdir. Hem kullanması kolay bir tasarıma ve hem de çok zengin bir içeriğe kavuşan Uğur Medya web sitesi http://tv.ugur.com.tr adresinde ziyaretçilerini bekliyor.

16 Haziran 2017 Cuma
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"UĞUR SOĞUTMA" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler