Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap

Türk marketinin büyük başarısı

Haber Arşivime Ekle

Türk girişimci tarafından kurulan Matvarlden Veddesta, İsveç Perakende Ödülleri'nde '2017 Yılın Mağazası' ödülünü aldı

Dr. Muhittin Taylı'nın kurucusu ve CEO'su olduğu Matvärlden Veddesta, 21 Eylül 2017 tarihinde Stockholm City Hall’de düzenlenen ''İsveç Perakende Ödülleri'' gecesinde sektör uzmanları ve sektörel basın mensuplarından oluşan jüri tarafından verilen “2017 Yılın Mağazası” ödülüne layık bulundu.

Jüri ödül sonrası yayınladığı bildiride Matvärlden Veddesta'nın şık dizaynı, zengin ürün portföyüne vurgu yapıldı ve mağazanın alışverişi kolay ve zevkli hale getirirken sunduğu yenilikçi ve heyecan verici ürünler sektöre ilham kaynağı olduğu belirtildi.

Matvärlden CEO’su Dr. Muhittin Taylı, ödül töreninde yaptığı teşekkür konuşmasında,  sözlerine ödülü tüm çalışma arkadaşları adına kabul ettiğini belirterek başladı.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine odaklanmanın yanı sıra kültürel gelişme sonucunda toplumda gözlenen değişiklikleri de izleyerek bu noktaya geldiklerini belirten Taylı, İsveç toplumunun çeşitli farklı kültürleri barındıran uluslararası dokusundan ve doğal merakından hareketle İsveç mutfağının yanında tüm dünya mutfaklarını aynı çatı altında topladıklarını ve bu şekilde yiyecek dünyasında çıkılabilecek harika yolculuklar için tüketiciye ilham vermeyi ve alışverişlerinde katma değer sağlamayı hedeflediklerini de belirtti.

Çalışanlarının toplamda 20 farklı dilde iletişim kurabildiğini de vurgulayan Muhittin Taylı şunları kaydetti:

"Amacımız çeşitli farklı kültürlerden insanların doğal bir ortamda bir araya gelmesini sağlamak , bu şekilde dışlanmış hissetmekten uzaklaştırarak bütünleşmeye katkıda bulunmak. Matvärlden, herkesin kendisini iyi hissedeceği özel bir atmosfer sahip“.

Juri tarafından özel olarak verilen ''Günümüzün vizyoneri, geleceğin öncüsü'' ödülüne de layık görülen Taylı, konuşmasının sonunda bu ödülün Türk girişimciler adına çıtayı daha da yükseltmek adına özendirici ve yüreklendirici olacağını belirtti.


Ortakalan Özel Haber

03 Ekim 2017 Salı
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
Diğer Haberler