Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
TEKZEN

MERKEZ MAH. CENDERE CAD. NO: 30 BAB PLAZA
İstanbul (Avrupa)/Kağıthane

Telefon: 0212 660 10 11
Fax: 0212 572 80 40

www.tekzen.com.tr

info@tekzen.com.tr

Tekzen, perakendedeki inovatif fikirlere yön verecek

Haber Arşivime Ekle

Tekzen, 7 Mayıs'ta gerçekleşecek Challenge Day'de perakende sektöründeki girişimcilerin inovatif fikirlerine destek olacak


Tekzen, MediaMarkt’ın Türkiye’de başlattığı projesi “MediaMarkt Startup Challenge”  kapsamında girişimcilerin inovatif iş fikirlerini değerlendirecek.

Media Markt Startup Challenge’ın geleceğin teknolojilerini kurgulayan şirketlerle, perakendeyi yeniden şekillendirecek girişimcileri bir araya getirdiği projenin ortakları arasında Tekzen de yer alıyor. Proje kapsamında dijitalleşmeyi kültür haline getirmiş girişimcilerin, geleceğin perakende deneyiminde fark yaratacak, inovatif fikir ve uygulamaları ödüllendirilecek.

İnovatif fikirler ödüllendirilecek
“Media Markt Startup Challenge” kapsamında; dijitalleşmeyi iş süreçlerine adapte edebilen, geliştirdikleri inovatif fikir ve uygulamalarla yaratıcı çözümler sunan tüm girişimciler, 20 Nisan'a kadar mediamarktstartupchallenge.com adresi üzerinden projeye başvuru yapabilecek. Tüm başvurular değerlendirilerek, kriterlere en uygun görülen 10 girişim 7 Mayıs'ta gerçekleşecek Challenge Day’de sunum yapacak ve aralarında Tekzen Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Onur Mertoğlu’nun da olacağı jürinin belirleyeceği ilk 3 girişim ödüllendirilecek.

Birinci seçilen girişim, MediaMarkt Türkiye’nin bağlı olduğu MediaMarktSaturn Retail Group ve Plug&Play işbirliğiyle düzenlenen Avrupa’nın önde gelen girişimcilik yarışmalarından Retailtech Hub Programı’nın Haziran ayında Münih’te düzenlenecek final sunumlarına katılım ve girişimini final günü anlatma fırsatı kazanacak.

İkinci seçilen girişim, MediaMarkt Türkiye ve Tekzen mağazalarında pilot uygulama fırsatı ve Kategori Mağazacılığı Derneği’ne çözümlerini sunma hakkı kazanacak. Üçüncü seçilen girişim ise MediaMarkt Türkiye ve Tekzen mağazalarında pilot uygulama fırsatı kazanacak.

Tekzen, 57 ilde 133 mağazası ile agresif büyüme stratejisine paralel olarak, durağan ekonomik ortamda dahi perakendenin lokomotiflerinden biri olmaya ve sektördeki inovatif fikirlere destek olmaya devam edecek.
17 Nisan 2018 Salı
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"TEKZEN" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler