Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
TEKZEN

MERKEZ MAH. CENDERE CAD. NO: 30 BAB PLAZA
İstanbul (Avrupa)/Kağıthane

Telefon: 0212 660 10 11
Fax: 0212 572 80 40

www.tekzen.com.tr

info@tekzen.com.tr

Tekzen 130'uncu mağazasını açtı

Haber Arşivime Ekle

Tekzen 130'uncu mağazasını Antalya Döşemealtı'da açtı


Tekzen, “Her ilde bir Tekzen” hedefiyle büyümeye güler yüzlü hizmet anlayışını Türkiye’nin her noktasına taşımaya devam ediyor. Türkiye genelinde mağaza sayısını artırmaya devam eden Tekzen, yılın ilk mağazasını Antalya/Döşemealtı’da açtı. Tekzen’in Antalya’daki 4. mağazası, Atatürk Caddesinde 980 metrekare net satış alanı ile hizmete açıldı. Türkiye’de 55 ilde 130 mağazası ile hizmet veren Tekzen, yeni mağaza açılışlarının yanı sıra mevcut mağazalarını da yenilemeye devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanına yayılan mağazalarıyla müşterilerine geniş ürün yelpazesi ile ulaşıyor. 

Tekzen‘in yeni mağazasının açılışı Tekzen Mağazalar Kurulum Müdürü Hasan Şener Bilge,  Tekzen Operasyon Müdürü Ekrem Erol, Bölge Müdürü Servet Şahin ve şirket çalışanlarının katılımı ile gerçekleşti. 

Tekzen binlerce çeşit ürünü aynı çatıda sunuyor 
Tekzen, Antalya / Döşemealtı Atatürk Caddesi’ndeki mağazasında mobilyadan ev ve mutfak gereçlerine, inşaat ve tesisat malzemelerinden elektrik ve aydınlatma ürünlerine, bahçe dünyasından evcil hayvan dünyasına kadar çok geniş yelpazedeki binlerce çeşit ürünü aynı çatı altında sunacak. 

Tekzen, Antalya Döşemealtı mağazasının açılışına özel bir de kampanya düzenledi.  31 Ocak tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında, Alpino gardırop 699,00 TL’den, Zen Home yağlı radyatör 399,90 TL’den, Enzi ahşap açılır masa 429.90 TL’den, Softflex Torino köşe takımı 799.00 TL’den, Karen banyo dolabı 229.90 TL’den, Lorin elektrikli battaniye 29.90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 
15 Ocak 2018 Pazartesi
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"TEKZEN" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler