Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
TEKZEN

MERKEZ MAH. CENDERE CAD. NO: 30 BAB PLAZA
İstanbul (Avrupa)/Kağıthane

Telefon: 0212 660 10 11
Fax: 0212 572 80 40

www.tekzen.com.tr

info@tekzen.com.tr

Tekzen’de doğanın kalbine çağıran indirim

Haber Arşivime Ekle

Tekzen doğayla içiçe kamp yapmayı sevenler için, yaz aylarının vazgeçilmezi kamp ürünleri ve malzemelerini avantajlı fiyatlarla sunuyor

Tekzen, yaz aylarında doğaseverleri unutmadı. Yazın bunaltan sıcaklarında çözümü doğada bulanlar için kamp malzemelerinde indirimli fiyatlar sunan Tekzen, onlarca model ve çeşitte çadır, uyku tulumu, sandalye ve mat gibi birbirinden kullanışlı ürünleri ile dikkat çekiyor.

Tekzen’de kamp malzemeleri olarak; Leaguer otomatik kurulumlu kamp çadırı 119,90 TL, Ahşap kollu katlanabilir kamp -bahçe- plaj sandalyesi 49,90 TL, Alfa uyku tulumu 99,00 TL, Evolite Xlite Foam mat 15,90 TL ve Güneş enerjili kızaklı kamp feneri 24,90 TL olmak üzere indirimli fiyatlar üzerinden satışa sunuluyor.

Tekzen’de her zevke uygun olan kamp malzemelerini elde etmek isteyenler, Temmuz ayı sonuna kadar bu özel kampanyadan faydalanabilecek.  Kampanya www.tekzen.com.tr online satış üzerinden geçerli olduğu gibi muadil birçok ürün tüm Tekzen mağazalarında satışa sunuluyor. 

Müşterilerine yüzlerce üründe özel fiyat avantajları sunan Tekzen, ev, bahçe, ofis ve tüm yaşam alanları için mobilyadan aydınlatmaya, dekorasyondan boyaya, kamp/ hobby malzemelerinden hırdavata kadar geniş ürün yelpazesiyle tüketicilere ekonomik ve uygulanabilir çözümler üretiyor. 

25 Temmuz 2018 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"TEKZEN" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler