Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
TEKSÜT

HASANBEY MAH. KÖYÜ KÖYALTI SOK. NO: 14 / A
Balıkesir/Gönen

Telefon: (266) 762 12 32
Fax: (266) 762 11 97

www.teksut.com

bilgi@teksut.com

Teksüt'te tatlı günü

Haber Arşivime Ekle

Teksüt, Balıkesir'in Gönen ilçesindeki fabrikasında personele yönelik bir tatlı günü etkinliği düzenledi

Türkiye süt ve süt ürünleri sektörünün en köklü şirketi olarak 61 yıldır doğallık ve lezzet sunan Teksüt, personel motivasyonunu artırmak ve kurum içi dayanışmayı geliştirmek amacıyla fabrika çalışanlarına yönelik bir tatlı günü organize etti. 

26 Ekim’de düzenlenen etkinlik, Teksüt’ün yemek hizmeti aldığı ISS Catering’in katkısıyla yapıldı. Etkinlik öncesinde tüm fabrika çalışanlarının katılımıyla bir ön araştırma yapıldı ve en sevilen tatlılardan oluşan bir liste belirlendi. ISS Catering’in usta şeflerinin bu liste doğrultusunda özenle çalışması sonucunda, Türk ve dünya mutfaklarından örneklerin yer aldığı onlarca çeşit tatlı hazırlandı. 

Birbirinden lezzetli tatlılar, ‘tatlı yiyelim, tatlı çalışalım’ anlayışıyla etkinlikte keyifle tüketildi. Teksüt’ün Balıkesir’in Gönen ilçesindeki fabrikasında düzenlenen etkinliğe, tesiste görev yapan üretim, depolama ve ofis çalışanları katıldı. 

Süt sektörünün öncü kuruluşlarından olan Teksüt, 500 kişilik personeliyle güzel ve büyük bir aile olmanın keyifli örneğini sergiledi. 

06 Kasım 2017 Pazartesi
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"TEKSÜT" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler