Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
TEKSÜT

HASANBEY MAH. KÖYÜ KÖYALTI SOK. NO: 14 / A
Balıkesir/Gönen

Telefon: (266) 762 12 32
Fax: (266) 762 11 97

www.teksut.com

bilgi@teksut.com

Teksüt, YZB'de Destek Sponsoru olarak yerini alıyor

Haber Arşivime Ekle

Teksüt, 11-12 Nisan günlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek Yerel Zincirler Buluşuyor etkinliğine Destek Sponsoru olarak katılıyor


Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor 2018 Konferansı ve Fuarı (YZB) için geri sayım devam ediyor. Organize perakende sektörüne ürün ve hizmet sağlayan firmalarla yerel zincir marketleri bir araya getiren etkinlik, bu yıl 10'uncu yılını kutluyor. 

Türkiye’nin en büyük süt ve süt ürünleri kuruluşları arasında yer alan Teksüt de bu etkinlikte standıyla yer alıyor. 

Etkinliği değerlendiren Teksüt Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Keleş, “Yerel marketler, ulusal ve uluslararası hedeflere koşan yerli markaların kendilerine alan bulmaları açısından çok kıymetli bir misyona sahipler. Perakende sektörünün dengeli büyümesine önemli destekte bulunuyor ve yerli markaların tüketicilerle buluşma kanallarını çeşitlendiriyorlar. Aynı şekilde yerli markalar da, oluşturdukları ekonomik hareketlilikle yerel marketlerin büyümesine önemli katkı sağlıyorlar. Bu karşılıklı etkileşimi perçinleyen bir organizasyon olarak öne çıkan Yerel Zincirler Buluşuyor etkinliğine biz de ‘Destek Sponsoru’ olarak dahil olduk. Organizasyondaki standımızda sektör profesyonellerine ürünlerimizi tanıtacağız, üretim ve yeniliklerimize ilişkin bilgi aktaracağız” diye konuştu. 
05 Nisan 2018 Perşembe
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"TEKSÜT" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler