Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
TEKNOSA

BARBAROS MAH. MOR SÜMBÜL SOK. NO: 7/3F 1-18 NİDA KULE ATAŞEHİR GÜNEY 34746
İstanbul (Anadolu)/Ataşehir

Telefon: 0216 468 36 36
Fax: 0216 478 53 47

www.teknosa.com

bilgi@teknosa.com

Teknosa’dan ‘Memnuniyet Değişim Uygulaması’

Haber Arşivime Ekle

‘Memnuniyet Değişim Uygulaması’nı başlatan Teknosa, bu kapsamda müşterilerine, belirlenen ürün gruplarında, kullanılmış ürünlerde de geçerli 30 gün içerisinde değişim fırsatı sunuyor

Sabancı Holding iştiraklerinden, Türkiye’nin teknoloji ile bağlantı noktası Teknosa, sektöründe yine bir ilke imza atarak ‘Memnuniyet Değişim Uygulaması’nı başlattı. Teknosa’dan alışveriş yapan teknolojiseverler, uygulama kapsamında kullanılmış bile olsa 30 gün içerisinde değişim imkânına sahip olacak.

Memnuniyet Değişim Uygulaması’ndan faydalanmak isteyenler bu haklarını bir defaya mahsus olarak tüm Teknosa mağazalarından gerçekleştirebilecek. Memnuniyet Değişim Uygulaması; belirlenen ürün grupları* dışındaki tüm ürünlerde geçerli olacak.

*Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, kişisel bakım ürünleri, büyük beyaz eşya ürünleri, sarf malzemeleri, servis tarafından kurulumu yapılmış TV’ler, sim kart takılan, Wi-Fi bağlantısı, kullanıcı tanımlaması yapılan cep telefonları, notebook ve tabletlerde uygulanmaz.

14 Eylül 2018 Cuma
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"TEKNOSA" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler