Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
LİLA GROUP

MERDİVENKÖY MAH. NUR SOK. A BLOK NO: 1A/1705 34732
İstanbul (Anadolu)/Kadıköy

Telefon: 212 438 29 19
Fax: 212 438 29 28

www.lilagroup.com

info@lilakagit.com

Sualtı dünyası, Lila Group desteğiyle gün yüzüne çıkıyor

Haber Arşivime Ekle

Lila Group, ödüllü Sualtı Fotoğraf Sanatçısı Taci Yücedere’nin ‘TEGV’le Sualtından Geleceğe’ isimli fotoğraf sergisini sanatseverlerle buluşturuyor

Dünya standartlarında hijyenik temizlik kağıtları üreten Lila Group, çevreye, eğitime ve sanata olan katkılarını sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dönemlerde TEGV iş birliğiyle imza attığı projelerle ve eğitime verdiği destekle adından söz ettiren Lila Group, ulusal ve uluslararası pek çok ödülün sahibi Sualtı Fotoğraf Sanatçısı Taci Yücedere’nin yeni sergisine destek olacak. 
 
‘TEGV’le Sualtından Geleceğe’ ismini taşıyan ve 29-30 Eylül günlerinde fotoğraf tutkunları ile buluşacak olan serginin geliri ‘Bir çocuk değişir, dünya gelişir’ sloganı ile faaliyetlerini sürdüren TEGV’e bağışlanacak.
 
Sergi, kuruluşu 1897 yılına dayanan, 1961 yılında ise şu an bulunduğu Beşiktaş’taki binasına taşınan Deniz Müzesi’nin büyüleyici atmosferinde fotoğraf tutkunlarının beğenisine sunulacak. Yücedere’nin dünyanın dört bir yanındaki deniz ve okyanuslarda çektiği 27 eserine ev sahipliği yapacak olan Deniz Müzesi, ‘TEGV’le Sualtından Geleceğe’ sergisi ile Eylül ayı etkinlik programını şekillendirmek isteyenlere keyifli bir alternatif sunuyor.
14 Eylül 2018 Cuma
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"LİLA GROUP" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler