Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap

Söke, profesyonel kanalda güçleniyor

Haber Arşivime Ekle

Perakende kanalında un sektörünün önemli firmalarından Söke, Ibatech Fuarı'nda profesyonellerle buluştu


12-15 Nisan günlerinde CNR Expo’da düzenlenen IBATECH fuarına katılan Söke Un, sektöründeki iddiasını yineledi. Fuarda kurduğu pişirme standında pek çok farklı pişirme aktivitesi yapan Söke profesyoneller için geliştirdiği zengin çeşitlilikteki unları ile pişirilen lezzetleri ziyaretçilere sundu.

Fuarda Söke’nin 2018 yılı planları ile ilgili açıklama yapan Söke CEO’su Başar Kılıç, yeni yatırımları ile gelen kapasite artışının profesyonel kanaldaki güçlerini artıracağını belirtti. Kılıç; “Bugüne kadar tam kapasite ile çalışıyorduk ve gelen ek talepleri karşılama imkanımız yoktu. Ankara’da aldığımız ve önümüzdeki ay üretime başlayacak yeni fabrikamız ile kapasitemizi üçe katlayacağız. Böylece profesyonel kanalda da gücümüzü artıracağız. Artan kapasitemiz ile birlikte ürün çeşitliliğimizi de artırarak profesyonellerin ürettiği ürünler ne olursa olsun ihtiyaç duydukları un çeşitlerini Söke markasında bulmalarını sağlayacağız” dedi. 

Fuarda duyurusu yapılan Söke Profesyoneller Kulübü hakkında da bilgi veren Başar Kılıç; “Sektörde en çok yeniliğe imza atan firmayız. Bu geleneğimizi bozmadık ve yine bir ilki başlatıyoruz. Söke ürünleriyle emeğini lezzete dönüştüren profesyonelleri ödüllendirmek amacı ile özel bir kulüp oluşturduk. Söke Profesyoneller Kulübü ile Söke profesyonel un çeşitlerinden vazgeçmeyen ustalar ve şefler aldıkları her üründen puanlar kazanacak ve topladıkları puanlarla tatilden elektronik ürünlere kadar pek çok hediye kazanabilecekler” diye belirtti.

Söke ayrıca fuar boyunca profesyonellere özel ürettiği zengin un çeşitleri ile farklı tarifler yaparak ziyaretçilere ürünlerin kullanımını anlattı ve lezzetli örnekler sundu. Pişirme aktiviteleri sırasında Söke’nin Baklavalık ve Böreklik, Böreklik ve Pastalık, Ekmeklik Un gibi çeşitleri ile bir çok ürün yapılarak, Söke standında baklavadan böreğe, pastadan kurabiyeye ve ekmekten poğaçaya kadar pek çok farklı lezzette unlu mamul ikram edildi. 16 Nisan 2018 Pazartesi
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"SÖKE UN" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler