Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
PAŞABAHÇE

İÇMELER MAHALLESİ, D-100 KARAYOLU CADDESİ, NO: 44A, 34947
İstanbul (Anadolu)/Tuzla

Telefon: 850 206 50 50

www.pasabahce.com.tr

musterihizmetleri@pasabahce.com

Şişecamlılar etkinlikte bir araya geldi

Haber Arşivime Ekle

Şişecam Topluluğu, çalışanlarını ve ailelerini hem eğlenceli bir günü hem de bir arada olmanın mutluluğunu paylaştığı ''Ailece Şişecam'da Buluşuyoruz!'' etkinliklerde bir araya getirdi

Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncu olan Şişecam Topluluğu, “Ailece Şişecam’da Buluşuyoruz!” etkinliklerinde çalışanlarını ve ailelerini bir araya getirdi. Eylül ve Ekim aylarında, Şişecam fabrikalarında düzenlenen etkinliklerle, Şişecamlılar ve aileleri geleneksel eğlenceler, atölye faaliyetleri ve aktivite alanlarında keyifli bir gün geçirdi.

Şişecam Topluluğu’nun Kırklareli, İstanbul, Bursa, Denizli, Eskişehir, Ankara ve Mersin’de bulunan üretim tesislerinde gerçekleştirilen etkinliklerde, çalışanlar ve aileleri hem eğlenceli bir günü hem de bir arada olmanın mutluluğunu paylaştı. Şişecamlı aileler etkinlik kapsamında düzenlenen fabrika turlarına katılarak Şişecam ürünlerinin üretim yolculuğu hakkında da bilgi edinme fırsatı buldu. Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve kimyasallar fabrikalarında gerçekleştirilen etkinliklere yaklaşık 11 bin kişi katıldı.


07 Kasım 2018 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"PAŞABAHÇE" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler