Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
TAT GIDA

TAŞDELEN MAH. SIRRI ÇELİK BULVARI NO: 7
İstanbul (Anadolu)/Çekmeköy

Telefon: (216) 430 00 00
Fax: (216) 430 80 11

www.tatgida.comSek, en beğenilen şirket ödülünü aldı

Haber Arşivime Ekle

Sek, Capital Dergisi tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri araştırmasında Süt ve Sütlü Mamuller sektöründe Türkiye'nin en beğenilen şirketi ödülünü aldı

Araştırmadaki beğenilme kriterleri arasında “kurumsal yönetim ilkelerine göre yönetilme”, “çalışan memnuniyeti”, “müşteri memnuniyeti”, “güvenilir şirket olma”, “ürün veya hizmet kalitesi”, “çalışanına sunduğu sosyal imkanlar, haklar ve ücret politikası” ve “bölgeye, ekonomiye iş gücü ve yatırımları ile katkısı” yer alıyor. Şirketler özellikle bu kriterlerde gösterdikleri başarıyla en beğenilenler arasına giriyor.

Ödül ile ilgili açıklama yapan Tat Gıda Sanayi AŞ Genel Müdürü Arzu Aslan Kesimer şunları söyledi: “Bu ödül Sek’in yenilikçi yüzüne ve tazelikteki ısrarlı iddiasına geldi diye düşünüyorum. Çabalarımızın ve incelikli çalışmalarımızın meyvelerini böyle toplamaktan çok mutluyuz. Beğenilen şirketlerin kriterlerine bakınca itibarın sırrının tek bir formüle bağlı olmadığını da görüyoruz. Birlikte çalıştığım tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tüketicinin iç görüsüne ve bilime kulak vererek, yenilikçiliği ve sağlığı ön plana çıkaran çalışmalarımıza devam edeceğiz.”
 
Araştırma kapsamında iş dünyasını temsilen 500’ün üzerinde şirketten bin 400 yöneticiye ulaşılarak 3 ay boyunca saha çalışması ile sürdürülen araştırma, online anket tekniği kullanılarak gerçekleştirildi. Türkiye’nin en beğenilen 20 şirketi, araştırmaya katılan tüm iş dünyası temsilcilerinin görüşleri üzerinden hesaplanırken 38 sektörün en beğenilen şirketleri de sadece ilgili sektörün temsilcilerinin yanıtlarıyla belirlendi. Ankete katılan yöneticilerden “kendi şirketi dışında” hem Türkiye’nin hem sektörlerinin en beğenilen şirketini seçmeleri istendi. Araştırma sonucunda iş süreçlerini ve şirketlerin sürdürülebilirliğini etkileyen 19 kriter bazında ilk 10 şirket de sıralandı. Ödül töreninde Türkiye’nin en beğenilen ilk 3 şirketine ve 38 sektörün birincilerine ödülleri takdim edildi.

15 Mayıs 2018 Salı
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"TAT GIDA" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler