Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
SARAY BİSKÜVİ

OSMANGAZİ MAH. YILDIZHAN CAD. KÖSE SOK. NO: 4 SARAY İŞ MERKEZİ SAMANDIRA
İstanbul (Anadolu)/Sancaktepe

Telefon: (216) 311 00 67
Fax: (216) 311 01 32

www.saraybiskuvi.com.tr

info@saraybiskuvi.com.tr

Saray Bisküvi, YZB'deydi

Haber Arşivime Ekle

Saray Bisküvi, Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor 2018 Konferansı ve Fuarı'na özel standıyla katılarak, ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu


Saray Bisküvi, 11 - 12 Nisan günleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Uluslararası Yerel Zincirler Buluşuyor 2018 Konferansı ve Fuarı’na katıldı. Organize gıda perakendesine ürün ve hizmet sağlayan, üretici ve tedarikçi firmalar ile yerel zincir marketleri bir araya getirerek iş birliği kanallarını güçlendiren fuarda Saray Bisküvi’yi, Saray Bisküvi Genel Müdürü Nail Enver Yelkenci, Saray Bisküvi Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Kaan Özdağ ve üst düzey yöneticiler temsil etti.

Yenilikçi ürünleri ile fuarda yerini alan Saray Bisküvi birbirinden lezzetli ürünlerini tanıtırken, aynı zamanda yapılan görüşmelerle yeni iş birliklerinin de temellerini attı.

Saray Bisküvi’nin Resmi Sponsorluğu’nu üstlendiği fuarda; özel stantta 100 Kalori, Offtime, Life, Powernut, Chocolips, Bistella, Çikilop, Eldenele, Chococake, Cralips, Çikonella ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. 
16 Nisan 2018 Pazartesi
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"SARAY BİSKÜVİ" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler