Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
SARAY BİSKÜVİ

OSMANGAZİ MAH. YILDIZHAN CAD. KÖSE SOK. NO: 4 SARAY İŞ MERKEZİ SAMANDIRA
İstanbul (Anadolu)/Sancaktepe

Telefon: (216) 311 00 67
Fax: (216) 311 01 32

www.saraybiskuvi.com.tr

info@saraybiskuvi.com.tr

Saray Bisküvi Inosuit'te

Haber Arşivime Ekle

Saray Bisküvi, Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin önderliğinde düzenlenen İnovasyon Odaklı Mentörlük Projesi'ne seçildi


Türkiye’nin sevilen ve yenilikçi atıştırmalık markası Saray, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Sabancı Üniversitesi kuruluşu İnovent’in, firmaların sürdürülebilir katma değer yaratarak ihracatını artırması amacıyla başlattığı INOSUIT-İnovasyon Odaklı Mentörlük Projesi'ne dahil oldu. 

Türkiye İhracatçılar Meclisi üyesi şirketler arasından seçilen 100 markadan biri olan Saray,  proje kapsamında mentörlerle eşleştirilerek 11 ay boyunca inovasyon odaklı danışmanlık desteği alacak. Ayrıca Saray’ın stratejik kaynaklara erişiminin kolaylaştırılması ve inovasyon yol haritalarının en güncel teknolojik trendlerle belirlenmesi de sağlanacak.

INOSUIT projesi süresince inovasyon yönetimi sistematiği oluşturularak, mentörlerin hazırlayacağı ortak bir dil ile markanın inovasyon kapasitesi de geliştirilecek.

INOSUIT projesine katılmaktan mutluluk duyduklarını anlatan Saray Bisküvi Yurt Dışı Satış Direktörü Kamil Özdağ, “Şu anda 110’dan fazla ülkede ürünlerini tüketici ile buluşturan Saray ailesi olarak, INOSUIT’in çok değerli bir çalışma olduğunu düşünüyoruz. İnovasyon ve ihracat hedeflerini artırmayı odağına yerleştirmiş bir proje olan INOSUIT ile önümüzdeki 11 ay boyunca inovasyona dönük süreçleri özümsemiş bir yapı içinde çalışacağız. Katma değeri yüksek, yenilikçi ürünler, hizmetler ve süreçler ile kanıtlanan bir “İş Yapış Tarzı”nı geliştirerek, sürdürülebilir rekabet avantajına ulaşmak en büyük arzumuz” dedi. 
11 Ocak 2017 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"SARAY BİSKÜVİ" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler