Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
MONDELEZ TÜRKİYE

CUMHURİYET MAH. 2253. SOKAK NO: 11
Kocaeli/Gebze

Telefon: (262) 648 74 00
Fax: (262) 653 92 99

www.kentgida.net

mondelezturkey@mdlz.com

Rundelez takımı çocukların hayalleri için koşacak

Haber Arşivime Ekle

Mondelez International - Rundelez takımı, 40'ıncı Vodafone İstanbul Maratonu'nda çocukların hayalleri için Genel Müdürü İhsan Karagöz'ün önderliğinde 74 kişilik ekibiyle 15 km koşacak

Türkiye’de First, Falım, Kent, Olips ve Jelibon gibi pek çok güçlü markasıyla atıştırmalık dünyasının nabzını tutan Mondelēz International Türkiye, ürünleriyle yarattığı neşeli anları sosyal faaliyetleriyle de desteklemeye devam ediyor. 160’ı aşkın ülkede yer alan ve bulunduğu ülkelerdeki sosyal sorumluluk faaliyetlerinde aktif olarak rol almayı misyon edinen Mondelēz International, Türkiye ofisinde kurulan Rundelez koşu takımıyla 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda Bir Dilek Tut Derneği için koşacak.

Hayati tehlike ile karşı karşıya kalan, 3-18 yaş arasındaki hasta çocukların dileklerini gerçekleştirmeyi hedefleyen maratona 74 kişilik takımıyla katılacak olan Mondelēz International Türkiye ekibi, koşuya Belgrad Ormanları’nda ve Caddebostan sahilinde gerçekleşen antrenmanlarla hazırlandı.

Rundelez takımının kuruculuğunu üstlenen Mondelēz International Türkiye Genel Müdürü İhsan Karagöz “Bu yıl maratonda çocukların hayallerinin gerçekleştirilmesine ortak olmak için 15 km koşu gerçekleştireceğiz. Rundelez takımımızla birçok koşu aktivitelerine katılıyoruz ancak bu maratonun önemi bir başka. Bir Dilek Tut Derneği bu yıl bir çocuğun hayalinin 8.000 TL ile gerçekleşebildiğini ve 50 çocuğun hayalini gerçekleştirmeyi amaçladıklarını açıkladı. Biz de bunun için olabildiğince kalabalık bir ekiple maratona katılmaya karar verdik. Mondelēz International, sahip olduğu ürünlerle neşe yaratan bir yapı, biz de onun bir parçası olarak farklı bir yolla umut ve neşe kaynağı olmak istedik. Bağışlar 26 Kasım’a kadar devam edecek, hedeflenen rakamın toplanacağına inanıyorum ve bunun bir parçası olduğumuz için tüm ekibimle gurur duyuyorum” dedi.

Mondelēz International Türkiye fabrikasında çalışan işçisinden genel müdürüne, fabrika direktöründen işe yeni başlayan satış elemanına kadar ast-üst ayrımı olmaksızın tüm kademelerdeki çalışanlardan bir araya gelen Rundelez takımı maraton ve etkinliklere katılımını sürdürecek.

07 Kasım 2018 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"MONDELEZ TÜRKİYE" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler