Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
UNILEVER TÜRKİYE

SARAY MAH. DR. ADNAN BÜYÜKDENİZ CAD. NO:13 34768
İstanbul (Anadolu)/Ümraniye

Telefon: (216) 633 90 00
Fax: (216) 633 94 46

www.unilever.com.trRexona'dan yeni dijtal uygulama

Haber Arşivime Ekle

'Nerede hareket orada Rexona' mesajıyla SurvivorAll Star heyecanına eşlik eden Rexona, yeni uygulamasıyla takipçilerine farklı bir deneyim daha sunuyor


SurvivorAll Star hız kesmeden devam ediyor. Kullanıcılarına her zaman daha fazlasını yapma şansı veren Rexona, SurvivorAll Star heyecanını daha fazla yaşamak isteyenleri yeni bir uygulamaya davet ediyor. Bu yeni uygulama ile seyirciler hem oyuncuların performansını yakından takip ediyor,  hem de Survivor adasına gitme şansını yakalıyor.

Rexona tarafından SurvivorAll Star oyuncularına takılan hareket ölçer bilekliler, hangi oyuncunun ne kadar adım attığını, ne kadar kalori harcadığını, ne kadar mesafe kat ettiğini ve toplam hareket puanını seyircilerin görmesini sağlıyor. Bunun için öncelikle takipçilerin mobil cihazlarına acunn.com uygulamasını indirmeleri gerekiyor. Ios ve Android uyumlu acunn.com uygulaması sayesinde adadaki oyuncuların performansı da cep veya tabletlere indirilmiş oluyor. Oyunlarda kimin ne kadar efor harcadığını izleme imkanı veren uygulama, seyircinin Rexona ile SurvivorAll Star’ı yakın takibe almanın keyfini daha fazla yaşamasını sağlıyor.

Survivor deneyimini ekran karşısında değil, adada yaşayın
Rexona, harekete katılmak isteyenlere sürprizler sunmaya devam ediyor. Acunn.com uygulamasıyla oyuncuların performanslarını takip edenler, Rexona ile SurvivorAll Star oyunlarının oynandığı Dominic Cumhuriyeti’ne gitme şansı yakalıyor. Acunn.com uygulaması açık bir şekilde televizyon karşısında Survivor izleyenlere, “bu yarışmayı kim kazanır?”sorusu soruluyor. Cep telefonu veya tablet ekranına gelen soruya kullanıcının o anda cevap vermesi gerekiyor. Doğru tahminlerde bulunan takipçilerden birisi, SurvivorAll Star adasına Rexona’nın konuğu olarak gitme şansını yakalayacak.

05 Haziran 2015 Cuma
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"UNILEVER TÜRKİYE" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler