Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
UNILEVER TÜRKİYE

SARAY MAH. DR. ADNAN BÜYÜKDENİZ CAD. NO:13 34768
İstanbul (Anadolu)/Ümraniye

Telefon: (216) 633 90 00
Fax: (216) 633 94 46

www.unilever.com.trRexona ile özgürce haraket

Haber Arşivime Ekle

Rexona, enerjisini hareketten alan kullanıcılarından esinlenerek geliştirdiği, hareketle aktif hale gelen Motionsense teknolojisi ile herkesi özgürce hareket etmeye davet ediyorGün içinde hayatın değişen ritmine göre kalp atışlarımız hızlanır ve yavaşlar, buna bağlı olarak vücut ısımız sürekli değişir. Vücudumuzdaki bu ısı değişikliği hangi mevsimde olursak olalım, günün her anında terleme ile sonuçlanır. Spor yaparken, ofiste, iş yoğunluğunda, heyecanlanınca, stresli anlarımızda, hatta acılı bir yemek yerken bile…

Dünyanın 1 numaraları deodorant markası Rexona Motionsense Invisible Black+White, her mevsimde, günün her anında değişen vücut sıcaklığıyla ortaya çıkan ter kokusuna karşı 48 saate kadar etkili bir koruma sağlar. 

Siyahlar siyah, beyazlar beyaz
Ter ve ter lekelerine karşı her zamankinden daha etkili olan Rexona Motionsense Invisible Black¬+White, etkin 3’lü özelliğiyle siyah giysilerde beyaz iz bırakmaz, beyaz giysilerde sarı leke oluşumunu azaltır. Lekelere ve izlere karşı kesin çözüm sunan Rexona Motionsense Invisible Black+White en yoğun günün sonrasında bile güvende hissettirir. Vücut hareketleri ile aktif hale gelen akıllı kapsüller içeren Rexona Motionsense Invisible Black¬+White deodorant ve roll on, hareket ettikçe kırılan koku kapsülleri ile gün boyu koruma ve ferahlık hissi yaşatır.
12 Ekim 2017 Perşembe
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"UNILEVER TÜRKİYE" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler