Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
PLAT

Ömerağa Mah. Şahabettin Bilgisu Cad. Koruma İşhanı Kat:5 / İzmit
Kocaeli/

Telefon: (262) 321 12 99
Fax: (262) 321 12 98

www.plturkey.org

info@plturkey.com

Private Label Zirvesi 26 Ekim'de

Haber Arşivime Ekle

Private Label Zirvesi, PLAT Derneği tarafından 26 Ekim Perşembe günü gerçekleştirilecek


Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği(PLAT) tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek farklı konu başlıkları ve sektöre yönelik gelişmelerin tartışılacağı Private Label Zirvesi’nde üretici, tedarikçi ve satın almacılar bir araya gelecek. Geçen yıl aralarında 250 yerel ve ulusal zincir market yöneticisinin olduğu 600 kişinin katıldığı etkinlik 26 Ekim Perşembe günü Crowne Plaza İstanbul Asia/Kurtköy’de gerçekleştirilecek. 

Zirve’nin sektörün gelişimi için önemli bir yapıtaşı olduğunu kaydeden PLAT Yönetim Kurulu Başkanı İmer Özer,şunları söyledi: “Perakende sektöründe çok önemli bir yere gelen özel markalı ürün sektörü kurumsallaşma yönünde önemli adımlar atıyor.  Sektörümüzün tüm paydaşlarıyla bir araya gelerek yarattığımız Private Label Zirvesi, her yıl sektörümüze güç katıyor. Bu sene de çok özel konuklar ve konuşmacılarımızı ağırlayacağımız toplantımıza  destek olan tüm sponsorlara teşekkür ediyoruz” dedi.

BİM A.Ş. COO’su Galip Aykaç, A 101 CEO’su Erhan Bostan ve Migros Pazarlama Direktörü Aysun Zaman ve Teközel Genel Müdürü Ünal Yıldırım’ın konuşma yapacağı etkinliğe ayrıca Kişisel Gelişim kitaplarıyla tanınan Yazar Ahmet Şerif İzgören katılım sağlayacak. Eğitmen Gökhan Okçu da pazarlama alanında bir seminer verecek.  Sunuculuğunu ünlü oyuncu Ziya Kürküt’ün yapacağı zirvede, Private Label Trendleri Nielsen Pazar Araştırma Sonuçları katılımcılar ile paylaşılacak. Zirvenin sonunda ise katılımcılar Sunay Akın’ın keyifli hikayeleri ve İlhan Şeşen’in unutulmaz şarkıları eşliğinde keyifli dakikalar geçirecek. 
23 Ekim 2017 Pazartesi
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"PLAT" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler