Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
LEVENT KİMYA

ANTALYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1. KISIM 1. CADDE NO: 12
Antalya/Döşemealtı

Telefon: (242) 258 10 60
Fax: (242) 258 13 32

www.leventkimya.com.tr

info@leventkimya.com.tr

Porçöz yeni spreyleriyle raflarda

Haber Arşivime Ekle

Porçöz, portföyüne eklediği sprey formlu yeni ürünleriyle temizliğe 'çözüm' getirmeye ve hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor


Ekstra güçlü formülleri sayesinde kısa sürede etkili çözümler sunan Porçöz, Banyo, Mutfak ve Leke Çıkarıcı Sprey ürünleriyle günlük temizlikte güç ve kolaylığı buluşturuyor. Ergonomik tasarımıyla dik yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilen yeni sprey ürünler daha fazla köpüğe ihtiyaç duyulan yüzeylerde köpük mekanizmasının aktif edilmesiyle her noktaya kolaylıkla ulaşmayı sağlıyor. 

Sabun artığı ve su lekelerini önleyen Porçöz Banyo Sprey 
Özel formülüyle banyolardaki kirleri ovalamaya gerek kalmadan çözen Porçöz Banyo Sprey, her türlü sabun artığı, kireç kalıntıları, pas lekeleri, banyo küflerine karşı yüzde 100 etkili çözüm sunarken, su lekelerinin oluşumunu da engelliyor. Ürün ayrıca, zorlu derz temizliklerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Porçöz Banyo Sprey, özel formülü sayesinde; duşa kabin, fayans ve seramik gibi tüm banyo yüzeylerinde su lekelerinin oluşumunu engelliyor.

Çamaşır suyu katkılı Porçöz Mutfak Sprey
Çamaşır suyu katkılı güçlü ve özel formülü sayesinde mutfakların günlük temizliğinde hayatı kolaylaştıran Porçöz Mutfak Sprey, en zorlu kir ve lekelerde bile tek başına etkili oluyor. Yağ ve yemek artıklarının yanı sıra genel mutfak kirlerine karşı da güçlü çözüm sunan Porçöz Mutfak Sprey, yüzeylerde kirlenme ve leke oluşumunu geciktiriyor. Üstelik mutfaktaki geniş kullanım alanlarına ilave olarak; Porçöz Mutfak Sprey bahçe mobilyaları, bisiklet gibi farklı alanlarda da kullanılabiliyor. 

Soğuk suda bile etkili Porçöz Leke Çıkarıcı Sprey
Enzim içerikli özel formülüyle renkleri koruma altına alan Porçöz Leke Çıkarıcı Sprey, soğuk suda bile kumaş üzerindeki leke ve kirleri kolayca çıkartıyor. Ağartıcı içermeyen ekstra güçlü formülüyle pamuklu, yünlü ve sentetik kumaşlarda, renkli ve beyaz çamaşırlarda ve hatta halı, kilim, perde gibi ev tekstil ürünlerinin temizliğinde de kullanılabiliyor. Porçöz Leke Çıkarıcı Sprey; yağ, çikolata, kahve ve çimen gibi zorlu lekeleri bile kısa sürede çıkartıyor, renklere değil lekelere veda etmenizi sağlıyor. 
07 Aralık 2017 Perşembe
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"LEVENT KİMYA " İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler