Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
PERFETTI VAN MELLE TÜRKİYE

OSMANGAZİ MAHALLESİ, GAZİ CADDESİ, NO: 15
İstanbul (Avrupa)/Esenyurt

Telefon: (212) 622 36 00
Fax: (212) 689 15 14

www.perfettivanmelle.com.trPerfetti Van Melle Türkiye 'Top Employers' sertifikasını aldı

Haber Arşivime Ekle

Perfetti Van Melle Türkiye; yüksek IK değerleri, uygulamaları ve stratejileri ile dünyanın en çok çalışılmak istenen lider şirketlerine verilen 'Top Employers' sertifikasını aldı


Grup şirketleri bazında, global ya da local olarak aday olunabilen bu ödülü, Türkiye’den yerel bazda tek gıda şirketi olarak Perfetti Van Melle (PVM) Türkiye almaya hak kazandı. 

PVM Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Kasım Korun,"İnsan odaklı yaklaşımı ile her zaman öncü uygulamalara imza atan PVM Türkiye olarak, kazandığımız bu ödül ile ülkemizin en iyi iş verenlerinden olduğumuzu bir kez daha kanıtlamış olduk. Türkiye’deki 30'uncu yılımızı kutladığımız 2018’de gelen bu anlamlı ödül, bizlere daha da büyük gurur yaşatıyor. PVM grubu içerisindeki başarısı ile her daim önemli yeri olan Türkiye, çalışanlarına ve müşterilerine verdiği değeri her zaman odak noktasında tutmaktadır. Ar-Ge merkezimizde yılda 100’e yakın yeni ürünün geliştiriyor ve 2 ayrı tesisimizde ürettiğimiz 800 farklı ürünü 74 ülkeye ihraç ederek Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlıyoruz. PVM Türkiye, ülkemizdeki 30'uncu yılında ürün geliştirme, sektörel pazardaki lider konum ve ihracatta gösterdiği başarının yanı sıra birçok ülkeye yetenek ve yönetici transfer ederek de Türkiye’ye gurur yaşatmaktadır" dedi.

Sertifikasyon hakkında:
Top Employers Institute, uluslararası IK standartlarını belirleme ve sertifikalandırması alanında, dünyanın en prestijli kurumu olarak kabul ediliyor. Türkiye’deki 2 üretim tesisi ve bini aşkın çalışanıyla Perfetti Van Melle Türkiye, yaklaşık 1 yılı aşan bağımsız hazırlık ve test sürecinin ardından ‘Top Employers’ sertifikasını almaya hak kazandı.

Sertifikasyon sürecinde Yetenek Yönetimi, İş gücü Planlama, Yeni Personelin Adaptasyonu, Öğrenme ve Gelişim, Performans Yönetimi, Lider Gelişimi, Yedekleme ve Kariyer Planlama, Kültür, Ücretlendirme ve Yan Haklar gibi 9 ana başlık altında 600’e yakın İnsan Kaynakları uygulaması ve bu uygulamaların yeterliliği denetlendi. 
20 Şubat 2018 Salı
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"PERFETTI VAN MELLE TÜRKİYE" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler