Firma Bilgileri
ORTAKALAN

Bahariye Caddesi, Canan Sokak, No:33/5
İstanbul (Anadolu)/Kadıköy

Telefon: (216) 418 00 99
Fax: (216) 330 64 06

www.ortakalan.com.tr

bilgi@ortakalan.com.tr

Perakende Ortakalan ile Geleceğe Bakıyor

Market Ekipman ve Teknolojileri Konferansı ile Türkiye Yerel Zincirler Raporu'nun tanıtımı, 12 Eylül 2017 Salı günü WOW Convention Center’da gerçekleştirilecek

Ortakalan, Türkiye Yerel Zincirler Raporu’nun sonuçlarıyla perakende sektörünün dününe ve yarınına ışık tutan “Perakende Geleceğe Bakıyor”un ikincisini, 12 Eylül’de WOW Convention Center’da 400 kişilik seçkin bir katılımcı grubuyla ulusal ölçekte gerçekleştirecek.  ‘’Teknik Kadro Buluşuyor’’ sloganıyla gerçekleştirilen Market Ekipman ve Teknolojileri Konferansı’nın ikincisi de aynı tarihte, Türkiye Yerel Zincirler Raporu’nun değerlendirilmesi öncesinde ulusal ölçekte hayata geçirilecek.

"Teknik Kadro Buluşuyor"

Türkiye’nin ilk ve tek market ekipman ve teknolojileri sektörel iletişim kanalının yayıncısı olan Ortakalan Sektörel Yayıncılık tarafından 2009 yılından bu yana ‘’Teknik Kadro Buluşuyor’’ sloganıyla gerçekleştirilen Market Ekipman ve Teknolojileri Konferansı, geçtiğimiz yıl 10 Mayıs 2016 Salı günü WOW Convention Center’da ulusal ölçekte hayata geçirilmişti. Ortakalan, Market Ekipmanları ve Teknolojileri Konferansı’nın ulusal ölçekteki ikinci buluşmasını 12 Eylül’de yine WOW Convention Center’da gerçekleştirecek.

Konferans, perakendeci ile ekipman üreticilerinin sürekli ve düzenli bir işbirliği içinde olmasını amaçlıyor. Gün boyunca perakendenin en önemli yapıtaşı olan ekipman ve teknoloji konusunda gelişen uygulamaların ele alındığı konferansta sektörün gelecek vizyonuna ışık tutacak yeni global trendler de katılımcılara sunulacak.

Türkiye genelindeki perakende sektöründe görev alan yönetim kurulu başkanları, genel müdürler, bilgi işlem müdürleri, otomasyon müdürleri ve teknik müdürler konferansın izleyici grubunu oluştururken, diğer katılımcı grup ise sektörde görev alan market ekipman ve teknolojileri üreticisi ya da tedarikçisi firmaların yönetim kurulu başkanları ve üst düzey yöneticilerinden meydana geliyor.

Market Ekipmanları ve Teknolojileri Konferansı’nın fuar alanında ise bilgi işlem ve teknik satın alma yöneticilerinin aynı anda pek çok farklı alandaki yeni teknolojiyi yakından inceleyebildiği, bilgi aldığı ve zamanlarını son derece verimli kullandıkları bir ortam yaratılıyor.

Market Ekipmanları ve Teknolojileri Konferansı, Ortakalan tarafından geliştirilen yazılımı ve özel içerikleri ile dünya perakendecilerinin Türkiye’deki gelişmeleri izlediği tek kaynak olan Turkishretailequipments.com tarafından da destekleniyor.

Market Ekipman ve Teknolojileri Konferansı’ndan sonra akşam programında Türkiye Yerel Zincirler Raporu'nun tanıtımı da gerçekleştirilecek. 

Program:

Kayıt: 08:30 – 10:00

Açılış konuşmaları: 10:00 -  10:25

TPF Başkanı Mustafa Altunbilek

Ortakalan Genel Yayın Yönetmeni Babur Akyol

Admin Bilişim Kurucusu Ayşe Işıl

Globalleşen Dünyada Küresel Değişim ve Mikro-Makro Ölçekte Dijital Dönüşüm: 10:25- 10:50

Happy Center Genel Müdürü Yavuz Altun 
                                              
Ara ve ikramlar: 10:50 – 11:30

Çapraz Kanal Analizleri ile Müşterinizi Tanıyın!: 11:30 – 11:55 

BI Technology Satış Öncesi Hizmetler Müdürü Burak Ergül

Perakendede IOT (Nesnelerin İnterneti): 11:55 – 12:20 

Starax Planlama Yöneticisi Burak Boran

Ara ve ikramlar: 12:20 – 13:00

Dijital Dönüşüm Çağında Kobiler Hayatta Kalmak için Ne Yapmalı?: 13:00 – 13:25

Dijital Dönüşüm Danışmanı Murat Erdör

Dijitalleşen Şirketler, Değişen Organizasyonlar ve Yetenekler: 13:25 – 13:50

Expertum Yönetici Ortağı, Arya Kadın Yatırımcılar Platformu Lideri, Psikolog Emine Başdağ 

Ara ve ikramlar: 13:50 -  14:30

Yenilenebilir Hizmetler ile Riski Devret ve Büyü: 14:30 – 14:55

Datacore Genel Müdürü Serdar Özçelik

Markaların Efendisi: 14:55 – 15:20

Reckitt Benckiser Türkiye Kurucu ve Onursal Başkanı Caner Tunaman

Ara ve ikramlar:  15:20 -  16:00

Program 16:00'dan itibaren Türkiye Yerel Zincirler Raporu'nun tanıtım sunumu ve interaktif oturumla devam edecektir.

Katılım başvurusu yapmak için.

Sponsorluk başvurusu yapmak için.

Geçen sene gerçekleştirilen organizasyonun haberini okumak için.


Türkiye Yerel Zincirler Raporu

Ortakalan, Türkiye Yerel Zincirler Raporu’nun sonuçlarıyla perakende sektörünün dününe ve yarınına ışık tutan “Perakende Geleceğe Bakıyor”un ikincisini, 12 Eylül’de WOW Convention Center’da 400 kişilik seçkin bir katılımcı grubuyla ulusal ölçekte gerçekleştirecek.

Türkiye Yerel Zincirler Raporu, ülkemizde faaliyet gösteren en az 5 şubeye sahip yerel zincirleri ele alıyor. Ortakalan Market Araştırmaları, 9 yıldır düzenli olarak aylık periyotta gıda perakendecilerinin fiziki büyüme verilerini güncelleyerek Ortakalan Kurumsal Üyeleri ile paylaşıyor. Bu veriler, marketlerin şube sayıları, metrekareleri, kasa sayıları ve personel sayılarındaki değişimleri içeriyor.

Bu yıl ikinci defa sektörle buluşacak olan Türkiye Yerel Zincirler Raporu, gerek perakendeciler için gerekse tedarikçi firmalar için son derece anlamlı ve önemli bir veri setini içermektedir. Rapor, Türkiye genelindeki değişimi ve bölgesel değişimleri incelemenin yanı sıra, alfabetik düzende tek tek tüm marketlerin değişimlerini de ortaya koyuyor. Raporda ayrıca Yerel Zincirler'in birebir yöneticileriyle görüşülerek hazırlanan ve lojistik yatırım hedefi, ekipman yatırım hedefi, PL çalışmaları ve bu konudaki yatırım hedefleri, eğitim çalışmaları, yeni mağaza hedefi, perakende dışında farklı yatırımları ve yatırım hedeflerini inceleyen anketler de yer alıyor.

Türkiye Yerel Zincirler Raporu’nun tanıtımı öncesinde Market Ekipmanları ve Teknolojileri Konferansı’nın ulusal ölçekteki ikinci buluşması da gerçekleştirilecek.

Program

Türkiye Yerel Zincirler Raporu Verileri: 16:00 - 16:20

Ortakalan Editörü Emre Durdu

Türkiye Yerel Zincirler Raporu Verileri'nin Işığında Perakende Geleceğe Nasıl Bakıyor?: 16:20 - 18:00

Oturum Moderatörü Erdal Tüfekçi (İstanbul PERDER Kurucu Başkanı, TPF Kurucu Üyesi)

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Mustafa Altunbilek

Happy Center Genel Müdürü Yavuz Altun

Onur Market İcra Kurulu Başkanı Cemal Özen

Reckitt Benckiser Türkiye Kurucu ve Onursal Başkanı Caner Tunaman

Kapanış Keyfi ve Akşam Yemeği: 18:00 - 19:00


Katılım başvurusu yapmak için.

Sponsorluk başvurusu yapmak için.

Geçen sene gerçekleştirilen organizasyonun haberini okumak için.22 Ağustos 2017 Salı
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"ORTAKALAN" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler