Firma Bilgileri
ORTAKALAN

Bahariye Caddesi, Canan Sokak, No:33/5
İstanbul (Anadolu)/Kadıköy

Telefon: (216) 418 00 99
Fax: (216) 330 64 06

www.ortakalan.com.tr

bilgi@ortakalan.com.tr

Perakende Ortakalan ile Geleceğe Bakıyor

Ortakalan Türkiye Yerel Zincirler Raporu, 12 Eylül 2017 Salı günü WOW Convention Center’da tartışılacak. Aynı gün Ortakalan Market Ekipman ve Teknolojileri Konferansı’nın 2017 İstanbul buluşması da gerçekleştirilecek

Ortakalan, Türkiye Yerel Zincirler Raporu’nun sonuçlarıyla perakende sektörünün dününe ve yarınına ışık tutan “Perakende Geleceğe Bakıyor”un ikincisini, 12 Eylül’de WOW Convention Center’da 400 kişilik seçkin bir katılımcı grubuyla ulusal ölçekte gerçekleştirecek.  ‘’Teknik Kadro Buluşuyor’’ sloganıyla gerçekleştirilen Market Ekipman ve Teknolojileri Konferansı’nın ikincisi de aynı tarihte, Türkiye Yerel Zincirler Raporu’nun değerlendirilmesi öncesinde ulusal ölçekte hayata geçirilecek.

"Teknik Kadro Buluşuyor"

Türkiye’nin ilk ve tek market ekipman ve teknolojileri sektörel iletişim kanalının yayıncısı olan Ortakalan Sektörel Yayıncılık tarafından 2009 yılından bu yana ‘’Teknik Kadro Buluşuyor’’ sloganıyla gerçekleştirilen Market Ekipman ve Teknolojileri Konferansı, geçtiğimiz yıl 10 Mayıs 2016 Salı günü WOW Convention Center’da ulusal ölçekte hayata geçirilmişti. Ortakalan, Market Ekipmanları ve Teknolojileri Konferansı’nın ulusal ölçekteki ikinci buluşmasını 12 Eylül’de yine WOW Convention Center’da gerçekleştirecek.

Konferans, perakendeci ile ekipman üreticilerinin sürekli ve düzenli bir işbirliği içinde olmasını amaçlıyor. Gün boyunca perakendenin en önemli yapıtaşı olan ekipman ve teknoloji konusunda gelişen uygulamaların ele alındığı konferansta sektörün gelecek vizyonuna ışık tutacak yeni global trendler de katılımcılara sunulacak.

Türkiye genelindeki perakende sektöründe görev alan yönetim kurulu başkanları, genel müdürler, bilgi işlem müdürleri, otomasyon müdürleri ve teknik müdürler konferansın izleyici grubunu oluştururken, diğer katılımcı grup ise sektörde görev alan market ekipman ve teknolojileri üreticisi ya da tedarikçisi firmaların yönetim kurulu başkanları ve üst düzey yöneticilerinden meydana geliyor.

Market Ekipmanları ve Teknolojileri Konferansı’nın fuar alanında ise bilgi işlem ve teknik satın alma yöneticilerinin aynı anda pek çok farklı alandaki yeni teknolojiyi yakından inceleyebildiği, bilgi aldığı ve zamanlarını son derece verimli kullandıkları bir ortam yaratılıyor.

Market Ekipmanları ve Teknolojileri Konferansı, Ortakalan tarafından geliştirilen yazılımı ve özel içerikleri ile dünya perakendecilerinin Türkiye’deki gelişmeleri izlediği tek kaynak olan Turkishretailequipments.com tarafından da destekleniyor.

Market Ekipman ve Teknolojileri Konferansı’ndan sonra akşam programında Türkiye Yerel Zincirler Raporu'nun tanıtımı da gerçekleştirilecek. 

Ayrıntılı bilgi için.

Katılım başvurusu yapmak için.

Sponsorluk başvurusu yapmak için.

Geçen sene gerçekleştirilen organizasyonun haberini okumak için.


Türkiye Yerel Zincirler Raporu

Ortakalan, Türkiye Yerel Zincirler Raporu’nun sonuçlarıyla perakende sektörünün dününe ve yarınına ışık tutan “Perakende Geleceğe Bakıyor”un ikincisini, 12 Eylül’de WOW Convention Center’da 400 kişilik seçkin bir katılımcı grubuyla ulusal ölçekte gerçekleştirecek.

Türkiye Yerel Zincirler Raporu, ülkemizde faaliyet gösteren en az 5 şubeye sahip yerel zincirleri ele alıyor. Ortakalan Market Araştırmaları, 9 yıldır düzenli olarak aylık periyotta gıda perakendecilerinin fiziki büyüme verilerini güncelleyerek Ortakalan Kurumsal Üyeleri ile paylaşıyor. Bu veriler, marketlerin şube sayıları, metrekareleri, kasa sayıları ve personel sayılarındaki değişimleri içeriyor.

Bu yıl ikinci defa sektörle buluşacak olan Türkiye Yerel Zincirler Raporu, gerek perakendeciler için gerekse tedarikçi firmalar için son derece anlamlı ve önemli bir veri setini içermektedir. Rapor, Türkiye genelindeki değişimi ve bölgesel değişimleri incelemenin yanı sıra, alfabetik düzende tek tek tüm marketlerin değişimlerini de ortaya koyuyor. Raporda ayrıca Yerel Zincirler'in birebir yöneticileriyle görüşülerek hazırlanan ve lojistik yatırım hedefi, ekipman yatırım hedefi, PL çalışmaları ve bu konudaki yatırım hedefleri, eğitim çalışmaları, yeni mağaza hedefi, perakende dışında farklı yatırımları ve yatırım hedeflerini inceleyen anketler de yer alıyor.

Türkiye Yerel Zincirler Raporu’nun tanıtımı öncesinde Market Ekipmanları ve Teknolojileri Konferansı’nın ulusal ölçekteki ikinci buluşması da gerçekleştirilecek.

Ayrıntılı bilgi için.

Katılım başvurusu yapmak için.

Sponsorluk başvurusu yapmak için.

Geçen sene gerçekleştirilen organizasyonun haberini okumak için.26 Mayıs 2017 Cuma
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"ORTAKALAN" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler