Sincap, çalışanları iftarda buluştu

Sincap Marketler Zinciri'nin tüm çalışanları, iftar yemeği için bir araya geldi


Sincap, Konya 1'inci OSB'de bulunan genel merkezinde iftarı hep beraber yaptı. Her sene Ramazan ayında ortakları ve tüm çalışanları ile iftar yapan Sincap Marketler Zinciri, bu ramazanda da gelenekselleşen iftar programında bir araya gelmenin sevincini yaşadı. 

İftar sonrası konuşan Sincap Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Ali Tabak,  “11 Ayın sultanı olan Ramazan ayını tüm heyecanı ile yaşarken, iftar sofrasında Sincap ailesi olarak hep birlikte olabilmek, bu coşkuyu yaşamak, hep birlikte iftar etmek bizim için büyük bir mutluluk. Yüce Rabbimin bu mutluluğu bize her sene Ramazan ayında yaşatır İnşallah, bütün Konya’nın, Konyalının Mübarek Ramazan’ını kutlarım”  Her Ramazanda bu sofraların daha da kalabalıklaştığını görmek bizleri gururlandırıyor. Bu ramazanda 600’ü aşkın personelimizle iftar ettik. Dedi ve dualar ile sonlandırılan iftar programının ardından çalışanlarına bu güzel akşam için teşekkür ederek, şubelerine uğurladı.

Samimi bir ortamda geçen ve 600’ü aşkın kişinin katıldığı iftar yemeğinde Sincap çalışanları memnuniyetlerini dile getirerek başta Ali Tabak Beye olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ettiler.

18 Temmuz 2013 Perşembe
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"SİNCAP AVM (Konya)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Spot Haberleri