Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
GROSERİ (Adana)

BEYAZEVLER MAH. BÜLENT ANGIN BULVARI NO: 132 / A
Adana/Çukurova

Telefon: (322) 233 30 30
Fax: (322) 234 13 82

www.groseri.com.tr

prh@groseri.com.tr

Pakfırın 9'uncu mağazasını açtı

Haber Arşivime Ekle

Pakyürek ve Uğurses ailelerinin ortak girişimiyle yola çıkan Pakfırın'ın 9'uncu mağazası M1 Alışveriş Merkezi'nde açıldı


4'üncü yılını dolduran ve her geçen yıl genişleyen ürün portföyü ve şube sayısı ile Adana’da marka bilinirliğini arttıran Pakfırın, Franchise modeli ile büyümesini sürdürmeye devam ediyor. 9 mağazasının dışında Pakfırın’ın 5 adet Corner satış noktası da bulunuyor. Diyetisyen ve Fitness eğitmenlerinin tavsiye ettiği ürünleri barındıran Pakyaşam kategorisi de Pakfırın müşterileri tarafından büyük ilgi görüyor.

Pakyürek ailesinin üretim tecrübesi ile Uğurses ailesinin perakende tecrübesini birleştiren Pakfırın, 2.000 metrekare üretim alanına sahip toplam 10.000 metrekarelik arsa üzerinde kuruldu. Hijyenik ortamda, soğuk zincire uyularak yapılan üretimin her aşamasında gıda güvenliği kontrol altında tutuluyor. “Lezzeti dayanılmaz, tazeliği tartışılmaz” sloganıyla Adana’dan tüm yurda yayılmayı hedefleyen Pakfırın, lezzet standardizasyonu sayesinde üretim kapasitesi artsa dahi lezzetten asla taviz vermeyeceğini garanti ediyor. 
10 Ocak 2018 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"GROSERİ (Adana)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler