Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
ÖZHAN (Bursa)

NİLÜFER ORGANİZE SAN. BÖLGESİ (NOSAB) 309 SOKAK NO: 2
Bursa/Nilüfer

Telefon: (224) 411 13 00
Fax: (224) 411 13 09-11

www.ozhan.com.tr

bilgi@ozhan.com.tr

Özhan'dan yeni yıla tatlı başlangıç

Haber Arşivime Ekle

Özhan Market Eker Meydan mağazasında gerçekleşen organizasyona katılan ünlü şef Rüzgar Sünbül'ün çikolatalı tarifleri ilgi çekti


Yeni yılınız tatlı geçsin sloganıyla bir çikolata markasıyla işbirliği yapan Özhan Market’in mağaza içindeki mutfağında Rüzgar Şef, çikolatalı tatlı tariflerini müşterilerinin gözü önünde hazırladı. Özhan müşterilerinin birbirinden farklı tatlıları deneyimlediği günde eğlenceli ve lezzetli anlar yaşandı. Yeni yıla tatlı bir başlangıç yapmak isteyen Özhan Dostları mağazaya akın etti. 

Şef Rüzgar Sünbül’ ün birbirinden leziz tariflerini deneyimleyen Özhan müşterileri,  aynı zamanda Rüzgar Şef’le tarif paylaşımlarında bulunup sohbet etme imkanı buldu. Şef Rüzgar Sünbül ‘ Bu etkinlikte yer almaktan mutluluk duydum, Özhan müşterilerinin enerjileri çok iyiydi. Herkesin yeni yılını kutluyorum” şeklinde konuştu.

Dostlarına her zaman en iyi hizmeti götürmek amacıyla yola çıkan Özhan Market Halkla İlişkiler Müdürü Ayşen Yılmaz, bizi tercih eden dostlarımızın yeni yıla tatlı ve mutlu bir başlangıç yapması amacıyla bu etkinliği düzenledik. Organizasyona ilgi oldukça yoğun oldu, aramızda olan dostlarımıza teşekkür ederiz. Katılamayan dostlarımız tarifleri sosyal medya hesaplarımızda bulabilirler. Tüm Bursa Halkının tatlı bir yıl geçirmesini diliyorum’şeklinde konuştu.
12 Ocak 2018 Cuma
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"ÖZHAN (Bursa)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler