Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
ÖZHAN (Bursa)

NİLÜFER ORGANİZE SAN. BÖLGESİ (NOSAB) 309 SOKAK NO: 2
Bursa/Nilüfer

Telefon: (224) 411 13 00
Fax: (224) 411 13 09-11

www.ozhan.com.tr

bilgi@ozhan.com.tr

Özhan Market’ten yeni mağaza

Haber Arşivime Ekle

Özhan Market’in 46’ncı mağazası 29 Ekim Mahallesi’nde açıldı

Özhan dostları için sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmeti sunmayı amaçladıklarını belirten Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, “Yeni açılan her mağazada, Özhan dostlarının yaşam kalitesini ileriye taşıyacak sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Özhan kalitesine ihtiyaç duyulan ve talep edilen her bölgede kontrollü bir şekilde yer almaya gayret gösteriyoruz. 29 Ekim mağazamızda da Özhan samimiyetini dostlarımıza yansıtacağız” dedi.

Güler yüzlü ve kaliteli hizmeti dostlarının olduğu her yere taşıyan Bursa’nın ilk yerel market zinciri Özhan, Bursalı dostlarına en iyi hizmeti verebilmek için şube sayısını da 46’ya ulaştırmış oldu.

ISO 22000 alan ilk yerel market unvanına sahip olan Özhan Marketler Zinciri şarküteri, peynir, meze, zeytin, tatlı, yufka, kalem böreği, sucuk, bakliyat gibi Özhan markalı birçok ürünü dostlarının damak tadına sunuyor. 29 Ekim mağazasında zengin marka seçeneklerinin yanı sıra et ve et ürünleri, şarküteri grubu, meşrubat, deterjan, gıda reyonları gibi ihtiyaç duyulan her ürünü bulmak mümkün.

Özhan, gıda konusunda mevcut en yüksek standart olan K-Q TSE-ISO-EN 9000 Kalite Güvence Sistemi ve G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda Güvenliği Belgesi’ne de sahip. Özhan Market, tüm bunların yanında müşterilerinin yüzünü güldürecek kampanyaları yıl boyunca düzenliyor.

16 Mayıs 2018 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"ÖZHAN (Bursa)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler