Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
GIDA PERAKENDECİLERİ DERNEĞİ

DİKİLİTAŞ PLAZA AYAZMADERE CAD. NO:10/1 KAT:5 34349
İstanbul (Avrupa)/Beşiktaş

Telefon: (212) 227 85 42
Fax: (212) 227 85 35

www.gidaperakendecileri.org

info@gidaperakendecileri.org

Ortak Gelişim Kongresi hakkında değerlendirmeler

Haber Arşivime Ekle

Ortak Gelişim Kongresi sektörün önemli isimleri tarafından Ortakalan'a değerlendirildi


Perakendenin önemli isimlerini bir araya getiren Gıda Perakendecileri Derneği – Ortak Gelişim Kongresi Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleştirildi. Kongre hakkında ilk değerlendirmeler şöyle:

Mustafa Songör: GPD Yönetim Kurulu Başkanı - Makro-Uyum Genel Müdürü
“Bizim tüm kongrelerimizde amacımız; tüketici odaklı perakendeci ve tedarikçi verimliliğinin sağlanmasına yönelik çalışmaları ortaya koymak. Bu sene de oturumların ana teması bu oldu. Gıda enflasyonu, perakendede verimlilik, yasal düzenlemeler, tüketici odaklı perakendecilik, başarı hikayeleri, hızlı yemek gibi konuları ele aldık. Tüm sektöre fayda sağlayacak başlıkları önemli isimler ele aldı. Güzel ve verimli bir kongre oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.”


Özgür Tort: GPD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı - Migros CEO
“Migros olarak biz bu etkinliği en başından beri destekliyoruz. Etkinlik bu yıl hem katılım açısından hem de içerik açısından çok başarılı geçti. Katılımcılar ile yaptığım sohbetlerden de pozitif geri dönüşler aldım. İçeriğimiz zenginleşiyor, bunun gelecek yıllarda katılımcı sayısına da yansıyacağını düşünüyorum. Gelecek yıl taze ürünlerle ilgili aktiviteler biraz artırılabilir. Bunun üzerine odaklanacağız.”


Galip Aykaç: GPD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı – BİM CEO
“Bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz Gıda Perakendecileri Derneği, “Ortak Gelişim Kongresi” sektöre ciddi katkılar sağlıyor. Bu sene de çok önemli konular, doyurucu bir şekilde konuşuldu. Devletin üzerine çalıştığı konular ve sektörümüzün yapısal sorunları da dahil olmak üzere bilgilendirme yapıldı. Her oturuma katılım yüksek oldu. Bu da doğru konuların seçildiğini gösteriyor. İçerik ve katılımcı profilini sürekli zenginleştiriyoruz. Katılımcı sayımız artıyor, etkinliği seneye daha büyük bir alanda yapabiliriz. Şirket olarak biz derneğin gelişmesi için her konuda destek sağlıyoruz ve sağlamaya da devam edeceğiz.”


Erdal Tüfekçi: Özen Grup Perakende Yönetim ve İş Geliştirme Danışmanı
“Sektörün tüm paydaşlarının bulunduğu, sektörün geleceğinin ele alındığı, alışveriş trendleri ve tüketim alışkanlıklarının konuşulduğu bir organizasyon oldu. Hızlılığın perakende için ne kadar önemli olduğu, güzel sunumlarla katılımcılarla paylaşıldı. Sektörün gelişimine katkı sağlayacak bir etkinlik gerçekleştirildi. Küçük ölçekli tedarikçiler için açılan salon güzel bir çalışmaydı. Yenilikler eklenerek büyüyecek bir çalışma olacağını umuyorum. Gelecek yıllarda etki alanı daha da genişletilerek tüm sektör paydaşlar bir araya getirilebilir.”
11 Ekim 2017 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"GIDA PERAKENDECİLERİ DERNEĞİ" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler