Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
ONUR MARKET (İstanbul)

ÖZEN GRUP GENEL MÜDÜRLÜK FEVZİ ÇAKMAK MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:11 ÖZEN İŞ MERKEZİ SEFAKÖY
İstanbul (Avrupa)/Küçükçekmece

Telefon: 212 411 15 60
Fax: 212 599 15 95

www.onurmarket.com

info@onurmarket.com

Onur Market ''Engelleri Beraber Aşıyoruz'' dedi

Haber Arşivime Ekle

Onur Market, engellilerin mücadelelerinde onların yanında


Onur Market tarafından konu ile ilgili gerçekleştirilen bilgilendirme şu şekilde: ''Engelli vatandaşlarımızın toplumsal yaşama katılımlarını kolaylaştırmak, onları desteklemek, karşılaşabileceği tüm engelleri engellemek, aynı zamanda onlara hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermek hepimizin sorumluluğudur. Onur Market olarak bu sosyal sorumluluk çerçevesinde adımlar atmayı hedefliyoruz.

Engelli dostu bir market zinciri olarak gerek mağazalarımızın dizayngerekse de başlattığımız sosyal sorumluluk kampanyalarıyla üzerimize düşen görevi yerine getirmeyi amaçlıyoruz. Girişimciliği desteklemek ve engelleri kaldırmak için yeni projeler geliştirmeye devam edeceğiz.

Onur Market, engelli dostu olarak engeli vatandaşlarımızla aramızdaki engelleri kaldırıyor.’’3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde bu konuyla ilgili çalışma başlatıldı. Mağazalarımızda çalışanlarımıza işitme ve konuşma engelliler için eğitimler planlanıp ve mağaza içlerinde yönlendirmelerle gerekli düzenlemeler gerçekleştirilerek bu çalışmayı zaman içerisinde tüm mağazalarımızda başlatacağız.

Bu sosyal sorumluluk projemizde onları anlayabilmenin farkındalığını yaşamak ve yaşatmak istiyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm ‘’engellerin’’ aşılması ve eşit yaşam hakkı sunulması noktasında daha duyarlı olunması için Onur Market olarak üzerimize düşen sorumlulukları yerine getireceğimizi, engellerin ortadan kalktığı bir dünyada yaşama inancımızı tüm engelli kardeşlerimizle paylaşıyoruz.  3 Aralık Dünya Engelliler Günü bir kutlama günü değil farkındalık günü olarak kabul ettiğimizde asıl o zaman tüm ‘Engeller kalkacaktır’’
06 Aralık 2017 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"ONUR MARKET (İstanbul)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler