Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
ONUR MARKET (İstanbul)

ÖZEN GRUP GENEL MÜDÜRLÜK FEVZİ ÇAKMAK MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:11 ÖZEN İŞ MERKEZİ SEFAKÖY
İstanbul (Avrupa)/Küçükçekmece

Telefon: 212 411 15 60
Fax: 212 599 15 95

www.onurmarket.com

info@onurmarket.com

Onur, ‘En İtibarlı Market’ ödülünü aldı

Haber Arşivime Ekle

Bursa İtibar Endeksi 2017 araştırmasında Bursa’da market sektörünün en itibarlı markası seçilen Onur Market, dün Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirilen törenle ödülünü aldı

Bu yıl 7’ncisi düzenlenen Türkiye İtibar Endeksi ve yerel ölçekte ilk kez gerçekleştirilen Bursa İtibar Endeksi araştırma sonuçlarına göre Onur Market, market sektöründe en itibarlı marka ödülüne layık görüldü.

Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü’nün uygulamasında gerçekleştirilen Bursa İtibar Endeksi 2017 araştırmasında Bursa’da market sektöründe en itibarlı markası seçilen Onur Market, dün (10 Temmuz Salı) İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryum Salonu’nda gerçekleştirilen törenle ödülünü aldı.

İş dünyası, sivil toplum, bürokrasi ve akademik camialardan birçok kişi ve kurumun yer aldığı törene Onur Market adına Özen Perakende Grup Başkan Yardımcısı Erdal Tüfekçi ve Bursa Bölge Koordinatörü Murad Yavuz Gök katıldı. Gök, ödülü Yıldız Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Profesör Göksel Ağargün’den aldı.

11 Temmuz 2018 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"ONUR MARKET (İstanbul)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler