Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
METRO TOPTANCI MARKET (Ulusal)

KOÇMAN CAD.GÜNEŞLİ KAVŞAĞI NO:1 34212 GÜNEŞLİ
İstanbul (Avrupa)/Bahçelievler

Telefon: + 90 212 478 70 00
Fax: + 90 212 550 60 90

www.metro-tr.comMetro, Gastromasa Konferansı'nda

Haber Arşivime Ekle

Metro Toptancı Market, bu yıl 3'üncüsü düzenlenen 'Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı'na katıldı


Bu yıl ‘Ürün’ temasıyla gerçekleşen Gastromasa Konferansı; otel, restoran profesyonelleri, yatırımcıları, yöneticileri, gastronomi profesyonelleri ve yerli-yabancı şefleri ortak bir platformda buluşturdu. 

Metro Toptancı Market, Gastronomasa’ya, Türk şeflerin ve Türk gastronomi dünyasının geleceğine yatırım yapılan değerli bir yatırım olarak iki yıl önce hayata geçirdiği Gastronometro ile katıldı. Türkiye’nin ilk ve tek gastronomi platformu olma özelliğini taşıyan Gastronometro’da gerçekleştirilen çalışmalar hakkında ziyaretçilere bilgi verildi. 

İstanbul Güneşli’de 1.700 metrekare alan üzerinde tasarlanan Gastronometro’da açıldığı günden bu yana 6 farklı modül üzerinden eğitim çalışmaları yapılıyor, HORECA profesyonelleri, üniversite öğrencileri ve gastronomi yazarları için seminerler düzenleniyor, HORECA profesyonelleri için reçete ve tarifler hazırlanıyor. Gastronometro’da ilk günden bu yana gerçekleştirilen tüm organizasyonlara katılan 2 bini aşkın kişi,gastronomi alanında yeni bilgi ve tatlar keşfetme fırsatı buldu. 

Metro Toptancı Market, bu yatırımla, ülkemizde gastronominin geleceğine yön vermeyi, Türk mutfak kültürünün gerçek potansiyelini ortaya çıkarmayı ve başarılı Türk şefleri dünyada hak ettikleri konuma gelmeleri için desteklemeyi amaçlıyor. 

06 Aralık 2017 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"METRO TOPTANCI MARKET (Ulusal)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler