Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
INGENICO TURKEY

İTÜ Ayazağa Kampüsü ARI 2 Binası B Blok No: 6-1 Koru Yolu 34469 Maslak / İstanbul
İstanbul (Avrupa)/Sarıyer

Telefon: (212) 366 48 00
Fax: (212) 366 48 03 - 04

www.planet.com.tr

infoturkey@ingenico.com

Ingenico ve Vestel’den iş birliği

Haber Arşivime Ekle

Ingenico Group, Vestel ile İngenico yazar kasa POS cihazların Vestel bayilerinden satışı konusunda anlaştı

Ingenico, satış ağını kuvvetlendirmeye devam ediyor. Vestel ve İngenico arasında yapılan iş birliği ile Ingenico seyyar yazar kasa POS iWE280 ve masaüstü yazar kasa POS iDE280 anlaşmalı Vestel bayilerinde de satışa sunuluyor. Ingenico, Vestel’in tüm Türkiye’ye yayılan bayi ağı sayesinde birçok noktada hizmet verme imkânı bulurken, iş yeri sahipleri İngenico’ya daha rahat ulaşma imkanına kavuşuyor.

Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal, Vestel ile yapılan anlaşma sonrası şöyle konuştu: “İngenico olarak yazar kasa POS’larımızı teknolojik anlamda sürekli güncelliyoruz. Dayanıklılığı, fiyat-kalite performansı, dokunmatik ekranı ve kullanıcı dostu menüleri ile yazar kasa POS’larımız iş yeri sahiplerimiz tarafından çok tercih ediliyor. Sizlerin de bildiği gibi e- tax free , Zubizu, Hopi ve yemek kartı uygulamalarımız ve son olarak Global Miles uygulaması ile kullanıcılarımızın hem iş yükünü azalttık hem de zamandan tasarruf sağladık. Bu uygulamalarımızın yanı sıra Vestel ile yapılan iş birliği ile artık iş yeri sahiplerine İngenico’ya daha kolay ulaşma fırsatını da sunmuş oluyoruz. Vestel’in geniş bayi ağı, hizmet kalitesi ve bayilerindeki eğitimli personel ile satışlarımızın daha da artacağını ön görüyor ve bundan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Sidal, Ingenico yazar kasa POS satın almak isteyen iş yeri sahiplerine alternatif satış kanalları sunmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

17 Mayıs 2018 Perşembe
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"INGENICO TURKEY" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler