Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
KOROZO

ATATÜRK MAH. ORHAN VELİ CAD. NO:12 KIRAÇ
İstanbul (Avrupa)/Esenyurt

Telefon: (212) 886 68 00
Fax: (212) 579 63 99

www.korozo.com.tr

info@korozo.com.tr

Koroplast'tan Şans Torbası

Haber Arşivime Ekle

Koroplast, hediye dolu kampanyalarıyla kazandırmaya devam ediyor


Tam 1 yıl boyunca sürecek olan “Şans Torbası Kampanyası” ile raflardan Koroplast Şans Torbası logolu çöp torbası alanlar Eylül ayındaki büyük çekilişte Renault Clio kazanma şansını elde edecek. Kampanya dahilindeki Koroplast Premium Çöp Torbası (küçük, orta, büyük, battal, jumbo boy), Koroplast Ekonomik Çöp Torbası (mini, orta, büyük, battal, jumbo boy), Koroplast Profesyonel Çöp Torbası (battal, jumbo boy) alarak paketlerden çıkan şifreleri www.koroplastsanstorbasi.com web sitesine kayıt yaptıran tüketiciler çekilişe katılmaya hak kazanacak. 

Şans Torbası Kampanyası Nedir? 
Koroplast çöp torbası ürünlerine yönelik olarak geliştirilen kampanyada her bir ürün puan kazandırırken; katılımcılar kampanya kapsamında topladıkları puanlar karşılığında 250’ye yakın hediye arasından dilediğini seçebilecek. Yurtdışı seyahatinden Sony Notebook’a, Apple iPad’den Philips Led TV’ye kadar birbirinden farklı hediyeden birini kazanacaksınız. Ayrıca Eylül ayında yapılacak çekilişle 1 adet Renault Clio kazanma şansı da sizin olacak!

Ne kadar çok Koroplast Çöp Torbası, o kadar çok puan!
Kampanya ile ilgili her türlü sorunuz için Kampanya Danışma Hattını (0212 866 66 55) arayabilir, kampanya ile ilgili tüm bilgileri www.koroplastsanstorbasi.com  websitesinden takip edebilirsiniz. 

29 Mayıs 2013 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"KOROZO" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler