Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap

Makro'nun Kayseri'deki 23 mağazası satıldı

Haber Arşivime Ekle

Makro'nun Kayseri'deki 23 mağazası, Meşhur Peynirci'nin eski ortaklarından Adem Çelik tarafından kurulan yeni şirkete satıldı

Makro'nun Kayseri mağazalarının Adem Çelik tarafından alındığı özellikle son bir haftadır sektör kulislerinde konuşulan bir gelişmeydi. Yayın ilkelerimiz gereği doğrulanmamış kulis bilgisini haber akışımıza almadığımız için konuyu netleştirmek yönünde çalışmalar yaptık. Son derece güvenilir haber kaynaklarımıza göre bu satış işlemi kesinleşmiş durumda.

Adem Çelik'in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Meşhur Peynirci, sektörde uzun süre faaliyet göstermiş ve özellikle Ankara'da bir dönem 80 mağazanın üzerine çıkmıştı. 2017 yılıyla birlikte ise bu markanın mağazaları kapanmaya başlamış, bu sene başında ise sektörden tamamen çekildiği bilgisi gelmişti. Kendisi de Kayserili olan Çelik'in yeni kurduğu şirketin isminin ise Taze Peynircilik olacağı belirtiliyor. Makro'nun Kayseri'deki 23 mağazasını satın alarak perakendeye adım atacağının kesin bilgisini aldığımız şirketle ilgili daha ayrıntılı bilgiye ise henüz ulaşamadık. Bu konuyla ilgili ayrıntıları edindikçe ilerleyen haberlerimizde paylaşacağız.

Ortakalan Özel Haber

12 Haziran 2018 Salı
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
Diğer Haberler