Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
LAV

ESENTEPE MAHALLESİ, CEVİZLİ, D-100 GÜNEY YANYOL CADDESİ, NO:25, SOĞANLIK
İstanbul (Anadolu)/Kartal

Telefon: (216) 576 25 25
Fax: (216) 576 25 05

www.lav.com.trLAV ile bu yıl smoothie içerek yenilenin

Haber Arşivime Ekle

LAV’ın sponsor olduğu, Diyetisyen Yrd. Doç. Dr. Gamze Şanlı Ak’ın kaleme aldığı, 60 özgün smoothie tarifinin yer aldığı Fit Smoothie kitabı kitapçılarda okurlarıyla buluşmaya başladı

Yaz demek, tazelenmek, hafiflemek ve yenilenmek demek. Camın yenilikçi markası LAV’ın sponsorluğuyla hayata geçirilen, Yrd. Doç. Dr. Diyetisyen Gamze Şanlı Ak’ın kaleme aldığı ‘Fit Smoothie’ kitabı ruhunu ve bedenini yenileyerek, hafiflemek isteyenlere 60 özgün smoothie tarifi sunuyor. Alfa yayınlarından çıkan kitap aynı zamanda Türkiye’de bir diyetisyen tarafından yazılan ilk smoothie kitabı olma özelliğine sahip.

Sağlıklı, temiz, hafif beslenmenize, yeterli besin öğeleri almanıza, sindirimi destekleyerek formda kalmanıza yardımcı olacak, pratik ve 60 özgün tariften oluşan ‘Fit Smootie’ kitabı, 6 basit ama önemli kural ile smoothie ve smoothie bowl'u, en doğru ve sağlıklı şekilde hazırlamak isteyenler için de önemli bir rehber niteliğinde.

Kitapta, modern ve yenilikçi tasarıma sahip LAV bardak ve kaselerinin eşlik ettiği sunumlar, rengarenk smoothie’leri göz alıcı bir lezzet şölenine dönüştürüyor. Özellikle kavisli kabartmalarıyla bir bardaktan çok daha ötesini vaat eden LAV Elit serisi bardakları ile sunulan smoothie’ler, gerek içeriği ile gerekse ilham veren görselliği ile hayır denemeyecek sunumlara davetiye çıkarıyor.

Hem bu yazı hem de tüm yılı  sağlıklı, yenilenmiş ve fit geçirmek isteyenlerin başucu kitabı olacak ‘Fit Smoothie’ kitabı, tüm seçkin kitapçılarda son zamanların yükselen trendi smoothie’leri pratik bir şekilde hazırlamak isteyenleri bekliyor.

11 Temmuz 2018 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"LAV" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler