Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
LOOMİS TÜRKİYE

MERKEZ MAH. BAĞLAR CAD. TEKFEN OFİSPARK B2 BLOK NO: 14 KAT: 1 34406
İstanbul (Avrupa)/Kağıthane

Telefon: (212) 603 03 70
Fax: (212) 603 03 71

www.loomis.com.tr

info@tr.loomis.com

Küçük ve değerli paketler Loomis’e emanet

Haber Arşivime Ekle

50 bin dolara kadar değerli küçük paketleriniz Loomis güvencesiyle dünyanın her yerine ulaştırılıyor

Değerli eşya ve para taşımacılığında dünya devlerinden biri olan Loomis, “Uluslararası Değerli Küçük Paket Taşıma” hizmetine başladı. Maddi değeri 50 bin dolara kadar olan küçük paketler Loomis güvencesiyle yüzde 100 sigortalı olarak dünyanın her noktasına ulaştırılacak.

İş yaşamı için önemli değerli emtiaların güven içinde yurt içi ve yurt dışına ulaştırılması sağlayan Loomis, hizmetlerine bir yenisi daha ekleyerek “Yurt Dışı Değerli Küçük Paket Taşıma Hizmeti”ni başlattı. Bireysel ya da kurumsal müşteriler için geliştirilen bu özel hizmet ile ister mücevher isterse değerli bir makina parçası olsun, gönderiler kapıdan alınacak ve Loomis güvencesiyle dünyanın her yerine zamanında ulaştıracak. Maddi değeri 50 bin USD’ye kadar olan paketleri kapsayan bu hizmette. Paketler yüzde 100 sigortalı olarak taşınacak, gönderinin maddi riski ortadan kalkacak.

Loomis, yaklaşık 7 yıldır “değerli küçük paket taşıma hizmeti” ile maddi değeri 20 bin dolara kadar paketleri Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyor. Büyük ilgi gören bu hizmeti, müşterilerin isteği doğrultusunda uluslararası boyuta taşıdıklarına belirten Loomis Türkiye Operasyon Direktörü A. Oğuz Tüzün, “Günümüz ihracatında küçük hacimli siparişlerin payı giderek artıyor. Şirketler için değerli bu paketlerin zamanında ve güvenli bir şekilde yerine ulaştırılması büyük önem taşıyor. Biz bu hizmetle değerli küçük paketlere, yurt dışına çıkma özgürlüğü getiriyoruz. Loomis olarak sektörümüzün ihtiyaçlarına hızla cevap vermek ve çözümün bir parçası olmaktan dolayı da mutluyuz” dedi.

11 Temmuz 2018 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"LOOMİS TÜRKİYE" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler