Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
TEKNOSA

TEKNOSA PLAZA BATMAN SOKAK NO:18 SAHRAYICEDİD
İstanbul (Anadolu)/

Telefon: + 90 216 468 36 36
Fax: + 90 216 3700972

www.teknosa.com

bilgi@teknosa.com

Kristal Elma'dan Teknosa'ya iki ödül birden

Haber Arşivime Ekle

Teknosa'nın 'Feyyaz ile Dört Dörtlük Karne Dörtlükleri' video serisi, Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri'nde iki ayrı dalda Bronz ödüle layık görüldü


Türkiye’nin teknolojiye bağlantı noktası Teknosa, “Feyyaz ile Dört Dörtlük Karne Dörtlükleri” video serisiyle bu yıl 27’nci kez düzenlenen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri’nde iki ödül birden kazandı. Gençlerin sevdiği ve takip ettiği oyuncu ve müzisyen Feyyaz Yiğit’in katılımıyla, milyonlarca öğrencinin karne telaşını esprili bir dille konu alan video serisinde Teknosa; Kampanya/Dayanıklı Tüketim” kategorisinde ve “Sosyal Medya/ Ortak Yaratım ve Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik” kategorisinde Bronz ödülün sahibi oldu. 

Teknosa’nın 4129 Grey iş birliği ve Darkn'Dark’ın katkıları ile ortaya çıkardığı “Feyyaz ile Dört Dörtlük Karne Dörtlükleri” eğlenceli içerikleriyle karne döneminde ebeveynleri çocuklarına hediye almaya ikna edecek bir sözcü oldu. Öğrencilerin hediye isteklerinin ‘sosyal dinleme yöntemi’ ile belirlendiği ve yayınlandığı dönemde 10 milyondan fazla erişim, 2 milyondan fazla da izlenme elde eden video serisinde, Feyyaz Yiğit yaptığı besteler ile öğrencilerin isteklerine tercüman oldu. 
12 Ekim 2017 Perşembe
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"TEKNOSA" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler