Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
METRO TOPTANCI MARKET (Ulusal)

KOÇMAN CAD.GÜNEŞLİ KAVŞAĞI NO:1 34212 GÜNEŞLİ
İstanbul (Avrupa)/Bahçelievler

Telefon: + 90 212 478 70 00
Fax: + 90 212 550 60 90

www.metro-tr.comKristal Elma'dan Metro Türkiye'ye 6 ödül

Haber Arşivime Ekle

Metro Toptancı Market Türkiye, Kristal Elma Yaratıcılık Festivali 2017'de toplam 6 ödüle layık görüldü


Metro Toptancı Market Türkiye, sunduğu ürünlerin ve hizmetin ardındaki tarladan sofraya uzanan mücadele, emek ve fedakarlığı konu alan ‘Kolay Vazgeçmeyenler’ ve ‘2. El Meyve Sebze’ reklam filmleriyle Kristal Elma Reklam Ödülleri 2017’de kazandığı ödüllerle damgasını vurdu.

Türkiye'nin ilk ve en prestijli yaratıcılık ödüllerinin sahiplerini bulduğu, Kristal Elma Yaratıcılık Festivali 2017, 5-6 Ekim tarihlerinde gerçekleşti. Bu yıl 29’uncusu düzenlenen Kristal Elma Festivali’nde Metro Market, ‘Kolay Vazgeçmeyenler’ kampanyasıyla 2 Kristal Elma ve 2 Gümüş Elma; ‘2. El Meyve Sebze’ kampanyasıyla 1 Gümüş Elma ve 1 Bronz Elma kazandı.

Metro Market, Kristal Elma Reklam Ödülleri 2017’de Film, TV & Sinema kategorisinde ‘Kolay Vazgeçmeyenler’ reklam filmi ile Kristal Elma ve Gümüş Elma; Entegre Kampanya kategorisinde ‘Kolay Vazgeçmeyenler’ reklam filmi ile Kristal Elma; Promosyon, Aktivasyon & Doğrudan Pazarlama kategorisinde ‘2. El Meyve Sebze’ reklam filmiyle Gümüş Elma; Medya kategorisinde yine‘2. El Meyve Sebze’ reklam filmiyle Bronz Elma ve Gümüş Elma ödüllerinin sahibi oldu.
11 Ekim 2017 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"METRO TOPTANCI MARKET (Ulusal)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler