Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
KİLİKYA ŞALGAM

ADANA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ SULUCA CADDESİ NO: 2
Adana/Sarıçam

Telefon: (322) 550 50 50
Fax: (322) 540 40 40

www.kilikya.com.tr

kilikya@kilikya.com.tr

Kilikya, Foodex Saudi’de

Haber Arşivime Ekle

Kilikya, 12-15 Kasım günleri arasında 6’ncı Suudi Arabistan Uluslararası Gıda, Gıda Teknolojileri ve İçecek Fuarı’nda yerini aldı

Arap Yarımadası’nda organize edilen en önemli fuarlardan biri olarak bilinen Foodex Saudi, Suudi alıcıların yanı sıra küresel gıda üreticileri, oteller, restoranlar ve perakendecileri de bir araya getiriyor. Kilikya ticaretini güçlendireceği iş ortaklarına ticaret yapmanın ötesinde şalgamın sağlıklı bir ürün olduğunu anlatacak. Şalgamın şeker, kolesterol ve gluten içermediğini, hücreleri yenilediğini, bağışıklık sistemini güçlendirdiğini, vitaminlerce zengin sağlıklı bir içecek olduğunu anlatacak. 

Cidde Forum ve Etkinlikler Merkezi’nde gerçekleştirilecek Foodex Saudi 2018’de Kilikya ürün yelpazesinde bulunan Şalgam, Organik Şalgam, Special Şalgam çeşitlerine ek olarak Limonata, Ice Tea, Limon Sosu, Üzüm Sirkesi, Elma Sirkesi, Balsamik Sirke, Nar Sirkesi, Beyaz Sirke, Turşukur, yüzde 100 Doğal Nar Ekşisi, Nar Ekşili Sos, Acı Biber Sosu, Sirke Sosu, Soya Sosu gibi 100’e yakın ürünü sergileyerek, şalgam içeceğinin tanıtımını ve tadımını gerçekleştirecek.

Kilikya Şalgam, kendi ürünlerini tanıtmanın yanında ülke gıda sektörü imajına da önemli katkılar sağlayıp, bu fuar vesilesi ile hem dünya çapında Türk malı imajını güçlendirme hem de marka bilinirliğini artırma fırsatı elde edecek.

07 Kasım 2018 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"KİLİKYA ŞALGAM" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler