Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap

Kemal Yerli Ramazan’a hazır

Haber Arşivime Ekle

Orhangazi’nin önemli perakende zincirlerinden Kemal Yerli, bu yıl da gerek tüketiciyi koruyan fiyat politikası gerekse de erzak paketleri ve Erzak Kart uygulamasıyla Ramazan ayına damgasını vurmayı bekliyor

Tüketiciler, Kemal Yerli’nin tüm yıl boyunca sunduğu ekonomik fiyatların yanı sıra Ramazan'a özel fiyatlarla hazırlanan erzak paketleriyle ikinci ucuzluğu yaşayacak. Kemal Yerli, Ramazan ayının manevi atmosferine uygun olarak, gerek sahur gerekse iftar sofralarında ihtiyaç duyulan temel gıda maddelerinden oluşan farklı seçeneklerdeki özel erzak paketlerini en ekonomik fiyatlar ile müşterilerine sunuyor.

Genel Müdür Salih Yerli, Ramazan’ın dayanışma ruhunu yansıtan erzak paketleriyle ilgili çalışmaların tamamlandığını,  geniş bir ürün yelpazesi bulunan erzak paketleri ile Kemal Yerli’nin geleneksel ucuzluğunun yanı sıra Ramazan’a özel ihtiyaç sahiplerinin sofralarına yakışır bir şekilde hazırlandığını söyledi.

Erzak paketinin yanı sıra Kemal Yerli’nin bir diğer önemli hizmeti geleneksel Erzak Kart’la da Ramazan’a hazır olduklarını kaydeden Salih Yerli, “Erzak Kart uygulamaları 3 yıldan beri yoğun bir ilgi görüyor. Erzak Kart gıda ve gıda dışı olmak üzere iki alternatifli… Erzak Kart’la 12 mağazamızda gıda ve gıda dışı olmak üzere istenilen ürünü almak mümkün. Erzak Kart limitleri 25, 50, 75 ve 100 TL olarak değişiyor. Mağazalarımızda Erzak Kart ile alışveriş yapıldığında reyonlardaki mevcut indirimlerden ve ücretsiz müşteri servisinden de yararlanılabiliyor. Öte yandan taze gıda ürün çeşitleriyle de müşterilerimize hizmet edebilmek için Ramazan ayına özel hazırlıklar yapıldı” dedi.

16 Mayıs 2018 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"KEMAL YERLİ (Bursa)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler