Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
KAYA ÇİFTLİĞİ (Ulusal - Şarküteri Market)

SULTANBEYLİ, BATTALGAZİ MAH. BİNGÖL SOK.
İstanbul (Anadolu)/Sultanbeyli

Telefon: (216) 415 67 54
Fax: (216) 466 50 19

www.kayaciftligi.com.tr

info@kayakardesler.com

Kaya Çiftliği'nin yeni ürünü Yayık Tereyağı raflarda

Haber Arşivime Ekle

Süt ve süt ürünleri sektörü markalarından Kaya Çiftliği, yeni ürünü Yayık Tereyağı’nı tüketicilerin beğenisine sundu

Edirne-İpsala’daki 200 ton süt işleme kapasiteli fabrikasında, beyaz peynir, taze kaşar peyniri, tereyağı, yoğurt ve farklı peynir çeşitleri üreten Kaya Çiftliği, yatırımlarına ve ürün geliştirme sürecine devam ediyor. Kaya Çiftliği'nin yeni ürünü Yayık Tereyağı, "Nerede o annelerimizin yaptığı tereyağları" diyenlerin özlemini bitirmeyi hedefliyor.

Doğallığından taviz verilmeyen ürün, eskiden annelerimizin tercih ettiği yayıklama sistemiyle yapılıyor. Kaya Çiftliği Yayık Tereyağı'nın içinde kültür maya da kullanılmıyor, süt kremasının sütten ayrılarak, öz kremasının kendi içindeki yağ oranının yükseltilmesiyle üretiliyor.

Kaya Çiftliği Yayık Terayağı, lezzetiyle olduğu kadar ambalajıyla da dikkat çekiyor. Kaya Çiftliği Marka Direktörü ve Yöneticisi Burak Gökay Kaya, "Gıda maddelerinin bozulmadan taşınması ve saklanması ancak iyi bir ambalaj ile mümkün, bunun bilincindeyiz. Bu yüzden de ambalaj bizim için çok önemli. Yeni ürünümüz Yayık Tereyağı için de hem güvenli hem de şık bir ambalaj tasarladık ve ürünü bir ahşap kutu içinde satışa sunduk" diyor.

08 Kasım 2018 Perşembe
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"KAYA ÇİFTLİĞİ (Ulusal - Şarküteri Market)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler