Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
KAYA ÇİFTLİĞİ (Ulusal - Şarküteri Market)

SULTANBEYLİ, BATTALGAZİ MAH. BİNGÖL SOK.
İstanbul (Anadolu)/Sultanbeyli

Telefon: (216) 415 67 54
Fax: (216) 466 50 19

www.kayaciftligi.com.tr

info@kayakardesler.com

Kaya Çiftliği klasik peyniriyle kahvaltı sofralarında

Haber Arşivime Ekle

Çocuklarınızı sıkı bir kahvaltı yapmadan okula göndermiyorsanız, Kaya Çiftliği klasik beyaz peynirini kahvaltılarınızda tercih edebilirsiniz

Dünya çapında yapılan bilimsel araştırmalar gösteriyor ki “kahvaltının zihni açtığı” sadece söylenti değil gerçek! Kahvaltı yapan çocukların sınavlarda yapmayanlara göre daha iyi bir başarı yakaladığını tespit eden araştırmacılar, bunların içinde de sağlıksız kahvaltı yapanların sağlıklı beslenen çocuklara oranla daha az başarılı olduğunu tespit etti.

Trakya’nın bereketli topraklarında yetişen hayvanlardan elde edilen sütleri en iyi ve yeni teknolojilerle işleyen Kaya Çiftliği, çocukların okul öncesi sağlıklı beslenmesine hizmet etmek için Klasik Beyaz Peynirini özenerek üretiyor. 

Yaptığı ürünlerini maksimum hijyen ve lezzet ilkesiyle işleyen Kaya Çiftliği’nin Klasik Beyaz Peynirleri, Türkiye’de çok az markanın yaptığı tarzda, zor ve meşakkatli bir üretim süreciyle ortaya çıkıyor. Farklı şarküteri anlayışıyla ve zengin ürün çeşitleriyle kendi perakende mağazalarında tüketici ile buluşan Kaya Çiftliği, yağlı-sert-yumuşak, zevkinize göre değişen çeşitleriyle sunduğu Klasik Beyaz Peyniri için “hakkını vererek yapıyoruz” diyor.

14 Eylül 2018 Cuma
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"KAYA ÇİFTLİĞİ (Ulusal - Şarküteri Market)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler