Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
PAŞABAHÇE

İÇMELER MAHALLESİ, D-100 KARAYOLU CADDESİ, NO: 44A, 34947
İstanbul (Anadolu)/Tuzla

Telefon: 850 206 50 50

www.pasabahce.com.tr

musterihizmetleri@pasabahce.com

İftar sofralarının vazgeçilmezi Borcamlar

Haber Arşivime Ekle

Paşabahçe, Ramazan’da bereketli sofralar hazırlamak isteyenler ve pratik ürünler kullanmayı sevenler için hazırlama, saklama ve pişirmede kullanılabilecek farklı fonksiyonlardaki Borcamları görücüye çıkarıyor

Paşabahçe’nin mutfaktaki en büyük yardımcısı Borcam, Mix&Bake setleri ile pişirme, saklama, hazırlama gibi farklı ihtiyaçlara tek çözüm sunarak Ramazan’da da hayatınızı kolaylaştırıyor. Üç farklı boyda set olarak sunulan Borcam’larda malzemeler Mix&Bake sette karıştırıldıktan sonra başka bir kaba aktarmaya gerek bırakmadan fırına konulabiliyor.

Pişirilen yemekleri diğer kokularla karıştırmadan taze tutarak güvenle saklayan şık tasarımlı, kırmızı kapaklı Borcam, sunduğu pratik çözümleri ile de dikkat çekiyor.

Servis yapmanın yanı sıra buzdolabında saklama ve mikrodalgada ısıtma kabı olarak da kullanılan kırmızı kapaklı Borcam, termal taşıma çantası ve şık kapağıyla sıcak yemekleri sıcak, zeytinyağlılar ve tatlılar gibi soğuk yemekleri de serin tutmanıza yardımcı oluyor. Ergonomik kulpu sayesinde yemeklerinizi taşımak da bir o kadar kolaylaşıyor. Birbirinden hamarat Borcam’lar ile iftar yemekleri lezzet şölenine dönüşüyor.

16 Mayıs 2018 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"PAŞABAHÇE" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler