Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap

IBATECH İzmir 2018 yarın başlıyor

Haber Arşivime Ekle

Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma ve Çikolata Teknolojileri Fuarı (IBATECH İzmir), 6- 8 Aralık günleri arasında Fuar İzmir’de gerçekleştirilecek

Tüketici beğenileri, tercihlerindeki değişimle birlikte perakende satış noktaları da geleneksel fırın ve pastane algısının ötesinde yeniden şekilleniyor. IBATECH Fuarı, sektör için gereken teknik malzeme, fırın, pişirici cihazlar, hijyen koşulları hakkında yeni bilgiler, yaratıcı sunum biçimleri, geliştirilmiş tatlar için bileşenlerin bir arada bulunabileceği bir büyük sektörel buluşmaya hazırlanıyor.

Türkiye'nin iklimi, doğal güzellikleri ve tarihi ile turizm ve eğlence kültürünün başkenti İzmir, çevre iller ile yarattığı ekonomi ile de pasta ve fırıncılık sektörü için ayrı bir cazibe yaratıyor. İzmir ve Ege bölgesinin özgün yeme içme kültürü sektöre yönelik ürün ve hizmet sağlayıcılarına fırsatlar sunuyor.

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma ve Çikolata Teknolojileri Fuarı (IBATECH İzmir), kapılarını yarın (6 Aralık) Fuar İzmir’de açacak. 8 Aralık Cumartesi günü sona erecek olan fuar, 10.00 – 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

05 Aralık 2018 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
Diğer Haberler