Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
CARREFOURSA (Ulusal)

CARREFOURSA PLAZA, CEVİZLİ MAHALLESİ, TUGAY YOLU CADDESİ, No:67/A
İstanbul (Anadolu)/Maltepe

Telefon: (216) 655 00 00
Fax: (216) 655 00 60

www.carrefoursa.com

bilgi@carrefoursa.com

Gastro Entertainment İstanbul gerçekleştirildi

Haber Arşivime Ekle

CarrefourSA Gastro Entertainment İstanbul etkinliği, 16-17 Eylül tarihlerinde, Volkswagen Arena’da gerçekleşti

Türkiye’nin sahip olduğu eşsiz lezzetleri yemek tutkunları ile buluşturan CarrefourSA Gastro Entertainment; sektörün akademik ve profesyonel liderleri, dünyaca ünlü şefler, yöresel tatların ustalarının yanı sıra mutfak ve sofra tasarım markalarını da bir araya getirdi.

VIP Event CEO’su Yasemin Pirinçcioğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan etkinlikte, Pirinçcioğlu, sürdürülebilir gıda ve gastronomi turizmi konusuna vurgu yaptı. Açılış konuşmasının ardından sahneye çıkan CarrefourSA Gıda Direktörü Ayşin Işıkgece, sürdürülebilirlik konusunda CarrefourSA'da yapılan çalışmalarını aklardı. Trend Yaratan Kadın Şefler kategorisinde konuşmalar yapan Aylin Yazıcıoğlu, Didem Şenol, Neveda Ak Boyacı, Dilara Erbay ve Ebru Baybara Demir plaket ile ödüllendirildiler.

Şeflerin şovu büyük beğeni topladı
Gün boyunca katılımcılar, duayen şeflerden mutfak sırlarını keşfederken aynı zamanda yemek ve mutfak ustalarından tüyolar aldı. Le Cordon Bleu’nun usta şefi Richard Vacher’in yaptığı Gastro Show ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı. Organizasyonun ikinci gününde düzenlenen gastro show ve ödül töreninin yanı sıra alanında uzman isimlerin görüşlerini aktardığı konferanslar da lezzet dünyasına yön verdi. Sedef İyibar, Vedat Başaran, Saffet Emre Tonguç ve Dilara Koçak gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda, Karaköy Güllüoğlu’nun sahibi Nadir Güllü’nün gerçekleştirdiği baklava showu ise izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

19 Eylül 2017 Salı
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"CARREFOURSA (Ulusal)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler