Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
MESSE TÜRKİYE

Bağdat Caddesi, No:167/6, Çatırlı Apt. Kat:4 Selamiçeşme 34730
İstanbul (Anadolu)/Kadıköy

Telefon: 216 385 32 64

www.messeturkey.com

info@messeturkey.com

EuroShop, 16-20 Şubat 2020'de Düsseldorf'ta

Haber Arşivime Ekle

Bir sonraki EuroShop, 16-20 Şubat 2020 tarihleri arasında Düsseldorf'ta yapılacak

EuroShop, perakende yatırım gereksinimleri için dünyanın en büyük fuarı niteliğinde. Geleceğe yönelik ve sektörün kendisi kadar dinamik olan fuar, sekiz ayrı perakende boyutunda, geleceği yönlendiren tüm eğilimler ve konularla kendini gösteriyor.

EuroShop 2017'den başlıklar
Tüm fuar alanlarındaki katılımcılar, ikna edici yeniliklerle rekabeti karşılamak için EuroShop 2017'ye hazırlık için aylarını geçirdiler ve olağanüstü bir tepki ile karşılaştılar. Ziyaretçiler ürün çeşitliliği ve stantlardaki inovasyon seviyesi ile stant sunumlarının mükemmel kalitesi ve yaratıcılığından memnun kaldılar.

Ziyaretçi tarafında toplam 138 ülke temsil edildi. Konuyla ilgili yorum yapan Messe Düsseldorf Genel Müdürü Hans Werner Reinhard şunları söyledi: "Ticari ziyaretçi artışından daha mutlu olamazdık. Almanya'dan sürekli olarak yüksek bir talep ve yurt dışından gelen bir ilgi artışı kaydediliyor. Düsseldorf'taki EuroShop'un perakende satışın geleceğini gösteren bir numaralı ticaret fuarı olduğu dünyada biliniyor."Katılımcı başvuruları açıldı

Katılımcılar şimdi EuroShop 2020 için başvuruda bulunabilirler. Düsseldorf'ta gelecek EuroShop'a (16-20 Şubat 2020) başvuru formları EuroShop web sitesinden indirilebilir:

www.euroshop.de/application


12 Mart 2018 Pazartesi
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"MESSE TÜRKİYE" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler